Alte știri din fotbal
Rapid l-a întors din drumul spre Brașov și l-a convins să vină în Giulești pe un salariu mai mic
0
Voia să ajungă cu orice preț la FCSB! „Dacă îi luam pantofii, ar fi plecat și desculț”
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
5
Dinamo a oficializat azi o despărțire anticipată
0
Știri din fotbal internațional
Lothar Matthaus, fără perdea! „Soțiile și iubitele geloase au făcut haos în cantonamentul Germaniei”
0
Marseille a anunțat numele noului antrenor
0
Belgia - Senegal în șaisprezecimile Campionatului Mondial » „Leii din Teranga”, fără un om de bază
0
Efectul eliminării rușinoase în „16-imi” » Nemții taie masiv din prețuri
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Sunt un om care nu am treaba cu nimeni,nu sunt rasist,xenofob si mai stiu eu cum,dar deja e prea mult!Lumea intreaga a devenit prea sensibila!Termeni normali candva au devenit imposibil de rostit...interesant ca,daca-i spui unuia "***",spre al deosebi de altul prin culoarea pielii,este considerata jignire,dar,daca spui"***",nu!*** se striga intre ei"bai,***!",eu trebuie sa spun"***"***!Mircea Lucescu a spus ca echipa lui Besiktas pare o selectionata africana,pentru ca are in componenta multi jucatori proveniti din tari africane...poate a spus-o si admirativ,pentru calitatile atletice ale jucatorilor de culoare...de culoare neagra,alba,rosie,galbena,maronie...culoarea pielii oamenilor a devenit subiect de disputa pe diverse planuri si nu este deloc"politicaly corect",culorile sunt culori...De cand a devenit"african"o jignire ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.