Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Hahahahaha!....
Ce bucurie ! Deja au aparut username-uri cu karagandi :) GG poate inveti ceva din eliminarea asta !
BINGO !!! Ai ceea ce meriti Jiji !!! Golaniile nu merg la infinit !
nu poti compara Laci cu anonimii astia armeni.albanezii sunt rai au multi sarbi in aparare si joaca dur
FCEB joaca acum in turul urmator cu DINAMO. Ha Ha.
Ciobanul e pe camp:))
***, nentori spyrnufelag si elfsborg va dadeau de la trei in sus azi. Ce a fost acum zeci de anj a fost, pe voi acum o juma de ora v au batut astia de retrogradeaza maine poimaine
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu știu alții, dar eu nu am putut accesa pagina gsp vreo 15 minute. Pe lângă eliminarea istorica a fcsbului putem spune ca este și momentul istoric în care haterii fcsbului cata frunza cata iarba au reușit sa blocheze serverul gsp :)))
CE RUSINE ! CE INJOSITOR ! FCSB SI RADOI AU FACUT TARA DE RAS..INFRANGERI CU CELE MAI SLABE ECHIPE DIN LUME
încă o ispravă a ciobanului...bineanteles de vină este antrenorul ..adoca Becali..ura sfios europa ..si banii .pa și campuonat, nu merita6 nimic ..păcat de suporteri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.