Alte știri din fotbal
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
!
!
Sau l(m)uciann
Nu stiu ce ticuri ai observat tu, eu il stiu pe randoom inca din fazele incipiente ale comentariilor pe GSP si nu mi se pare deloc ca stilul lui Silvio se aseamana cu cel al lui randoom. Silvio sustine FCSB-ul si isi argumenteaza rational ideile, la fel ca si Catalyn pe cele privitoare la CSA. Ca se cearta intre ei si se mai jignesc reciproc, asta e treaba lor. Pe vremuri era imperatorul, un user care dupa parerea mea avea un stil asemanator cu al lui silvio, nu ca ar avea vreo importanta chestia asta, dar in nici un caz randoom.
Suferința deplină in Berceni, și e bine! Merită tot ce li se întâmplă! :-)))
Postac nesimtit, ce mai spui acum?
Dan Petrescu !Dan Petrescu !Dan Petrescu !Dan Petrescu !Dan Petrescu !Dan Petrescu !Dan Petrescu !Dan Petrescu !Dan Petrescu !Dan Petrescu !Dan Petrescu !Dan Petrescu !Dan PetrescuDan Petrescu !
Fîcîsîbî, rușinea Europei! Te-a bătut locul 11 din Kazahstan, niște ciurli-burli penibili! Muhahahahahahahaah! Ce bucurie pentru orice stelist că jucătorii clonei opărite s-au făcut de râs în halul ăsta! Chiar, când dispare echipa asta penibilă?
Si mai vii cu pretentii. Auzi, Messi al portarilor. Ce rusine de echipa cu organigrama medievala fondata de un incompetent care "se pricepe" la toate din anii 2003 si care a incercat si reusit intr-un mod fraudulos sa-i insuseasca propiei echipe FC Fcsb, popularitatea si coeficientii echipei Steaua Bucuresti, de care a beneficat ani de zile pentru a avea un parcurs cat mai usor in cupele Europene . A mers o vreme, insa cand s-au trezit romanii si FC Fcsb a trebuit sa o ia de la inceput a fost eliminata de o echipa de pe locul 11 din KAZAKHSTAN... dar oamenii normali au inteles de mult timp, mai putin colindatorii de Palat cu mana intinsa care i-au acceptat comportamentul de stapan medieval si incompetentele colosale pe motiv ca "baga bani". Nu uitati, cine se aseamana se aduna. Rusine, rezultatul FC Fcsb-ului a intrat in istorie ca cel mai josnic si rusinos al unei echipe romanesti in fotbalul modern. Codasii Europei. Codasii Romaniei. FC Fcsb 2003 SA Popesti-Leordeni este demonstratia, simularea acestui fotbal bolnav din Liga Mamaliga. Nu stiu ce au pacatuit astia, dar FC Fcsb are suporterii pe care-i merita, iar suporterii fecesebisti au echipa pe care o merita.
L-AM INTREBAT TOATA SAPTAMANA PE SILVIO CUM SE FACE CA ARE FIX TICURILE VERBALE ALE LUI RANDOOM? :))) Se facea ca lua saracu' :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.