Alte știri din fotbal
Atmosferă de meci imens! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
36
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
0
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
Știri din fotbal internațional
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Mai bine incheiau transmisiunea dupa timpul regulamentar si vorba lui Mironica...ura si la gara.
Nu bre*** s-a adaptat timpurilor pronuntand ca in limba...engleza!Nu ai remarcat ca el cand pronunta de ex.litera „c”(conduce,etc.)el pronunta...„ch”?!Nu se stie de unde a venit porunca, dar toti oamenii din televiziune care apar pe sticla,mai intai urmeaza cursuri de pronuntie...in Germania!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vai de capul tau!!! Ce scuze bai baiatule?? DEMISIA!!! La prasit de porumb cu tine!!!!
Sa nu uitam și de cea mai mare umilința plantare a unor ... spectatori îmbrăcați in veste
Ilie, ***??... mai prostovani ca voi la gigi=fcsb nu cred ca exista in toata constelatia asta mare!! Cea mai rusinoasa infrangere din fotbalul romanesc, ever!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Dovlecel" a comis-o din nou !!
Aha
Mai usor castigi la pariuri decat in Conference Leage! va dati seama deplasari la 3 zile , hoteluri, autogari, COVIDutzu, nu mai bine stau ei acasa? Au dat cu Flit la Conference Leage ! Nu se manjesc cu ea sa ii bata si luxemburghezii si altiii....mai bine minerii si gata cosmarul !
ala e Emanuel Terzian
Știe careva?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.