Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Fine and dandy! Bravo, Sepsi! Bravo, axiomatikus! Un success e un success — chiar în lumea a treia! Dar şi acea lume a treia e făcută… tot pentru cei bogaţi. Tot bogaţii câştigă şi această competiţie terţiară. Ei au munţi de bani, comparativ cu muşuroaiele de pe aici. Cei ce scriu la vest de Tisa au tot dreptul să o facă — freedom of speech. La fel au dreptul şi cei care NU scriu la vest de Tisa. Numai că unii din ei (cam mulţi, după socoatele mele) nu vor să se trezească la realitatea istorică. Încă îşi fac iluzia că investiţiile în zonele minorităţilor din ţările vecine reprezintă calea cea mai eficientă de revenire la teritoriile de dinaintea Tratatului de la Trianon 1919. Eu nu mă bucur că Ferencváros câştigă pe motivul că ţara mea de baştină "va reocupa" Budapesta ca în 1919. Nu mă bucur şi nu mă supăr indiferent de ce face orice echipă streină. Iar Românii să nu mai fie nici ei atâta de prăpăstioşi privind forbalul Românesc, România în general. Să-şi reamintească acea zicală a Yankeilor: “It all boils down to money”. Ceva de genul: “Totul dă-n sec până la bani”. Ca şi pontul acelui banc, când Kulai întreba pe alţi lideri politici: “Şi lovelilii?” (parafrazare).
Felicitari Sepsi!. Tinem pumnii stransi in dubla cu norvegienii. Sa nu uitam si de Farul. Succes amandorura. Avem nevoie ca de aer sa se califice ambele.
Ar fi frumoasa o calificare in grupe pentru o echipă mică că Sepsi.
Pai vezi? Ungurii scriu de calificarea lui Sepsi,iar voi ati scris zece articole si trei editoriale despre infrangerea FCSB-ului si antrenorul Gigi. Pai e frumos?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.