Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
0
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Ati jucat ca NICIODATA si ati pierdut ca INTODEAUNA.
SA I SPUNA CINEVA LUI PETRESCU , CA FOTBALUL SE JOACA PE GOLURI NU PE OCAZII. AVEAM PRETENTII DE LA EL
Ati jucat ca NICIODATA si ati pierdut ca INTODEAUNA.
Gresit, mara si bilasco i-au facut pantofii lui Nelutu Varga ... li se mai spune si "spitshine" bogdan & marius ;))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă nu ești un simplu fanatic care nu vede nimic dincolo de echipa favorită care sigur este cea mai bună cea mai corectă dar "are oamenii răi ceva cu ea" nu ai cum să nu observi că DP este un antrenor tip Halagian, invechit, vulgar in exprimare si comportament ale cărui titluri nationale costă 20m pe an, mult prea mult pt mamaliga 1,iar pe plan extern joacă in competiția satelor meciuri la ciupeala care cum s a vazut aseara nu tine la infinit
CFR e peste ZCSB. 7 puncte sunt mai multe decat 2. Si sunt sanse mari sa faca 10.
Am stiut exact ce va spune Dan Petrescu si in privinta ipoteticului off-side si restul palavrelor. E din ce in ce mai penibil. Echipele noastre sunt din ce in ce mai penibile! Campioana si steluta fcsb-ista sunt niste sparing-partneri de antrenament pentru echipele din Europa. Nu suntem in stare sa tinem mingea, nu suntem in stare sa atacam organizat, doar ne rugam sa avem si noi un contra-atac sau poate un corner din care sa marcam la nimereala, in rest totul tine de noroc si de greseala adversarilor. JALNICI, si cfr-ul si fcsb-ul.
Iar vor întreba *** din presa daca va fi demis Dan Petrescu. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Comentarii,comentarii și iar comentarii!Nu poți face aprecieri de genul turcii sant peste Anderlecht sau că Dan Petrescu este pe făraș.De căte ori a fost Petrescu pe făraș mi s-a urăt și de atâtea ori a scăpat.Sau belgienii sunt sub turci,iar cănd joacă,la orice nivel,pierd.Numai niște frustrați pot face astfel de comentarii
Au plâns… unul pe umărul celuilalt!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.