Alte știri din fotbal
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
1
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
2
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
2
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
2
Știri din fotbal internațional
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, ultima întâlnire înainte de Campionatul Mondial » Ce s-a întâmplat
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Si la Glina mai e loc!
Pai... pune-ti ochelari atunci!
Nu e neputinta, e nesimtire! Si inca una crasa! Si nu numai la jucatori, ci peste tot: jucatori, antrenori, staf, administratie, conducere, toti!
Clone sunteti voi, mititeilor!!!!! Toata lumea vrea sa ii manince! ***! RUSINE CSU, NESIMTITILOR, DE LA ANTRENOR IN PRIMUL RIND, APOI-PRESEDINTE, PATRON, JUCATORI, DAR CARE... JUCATORI?!? FIINDCA ASTIA SUNT NESIMTITI DE A DREPTUL... NU POTI FI NUMITI ASA FRUMOS...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gogule, clona cum ii spui tu ramane in prima liga insa pe Craiova lui Mititelu eu unul nu o vad si la anul in prima liga.
Asta nu e Craiova, e Mogosoaiaaaa, acolo sa se duca sa joace!!!!!
clonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Este nevoie de un antrenor capabil si o sa vedeti ce schimbare se va produce la echipa, chiar cu acest lot, fara niciun transfer. Acest grec este cel mai bun exemplu despre cum poti dezorganiza o echipa. Cred ca nici nu isi cunoaste jucatorii si pe ce post poate juca fiecare. Norocul chior cu asa zisele victorii din cupa, supercupa sau cu copiii fcsb i-au "innebunit" pe multi suporteri, de fapt aceia care dupa un rezultat favorabil, nu conteaza ca e intamplare sau noroc, uita care sut problemele reale si ca aceasta echipa pracitca un joc de nivelul ligii a III-a (albanezii fiind o echipa de liga a II-a). Si astfel timpul trece, performanta se rezuma la cate o cupa sau supercupa, competitii care pt altii nici nu conteaza, iar echipa ramane incontestabil rusinea Romaniei in Europa. Ca asa e la Craiova, nu?
Eu unul inca sper ca cei de la Craiova au trantit meciul intentionat pentru ca o victorie a gazdelor avea cota de 4 si cum actionarul majoritar al Craiovei (nu dl Rotaru) este specialist in a castiga bani de bursa, de ce nu ar face acest lucru si din pariuri. 10 milioane de euro jucate in Asia pe o victorie a gazdelor ar fi adus un profit de 30 milioane de euro, adica bugetul Craiovei pe vreo 6 ani. Daca nu s-a intamplat asta si atat a putut Craiova este foarte rau, foarte foarte rau. Vedem in retur. Daca Craiova joaca altceva, inseamna ca am asistat doar la o miuta sa iasa 1 solist. Daca joaca tot ce a jucat si in Albania, Craiova are nevoie de altceva...probabil un Bergodi.
Vedetele Craiovei au devenit - de ceva vreme - simple purtatoare de tricouri. Poate este vorba si de o viata extrasportiva necorespunzatoare, poate este vorba si de altceva. Este nevoie - de fapt era nevoie de multa vreme - de un soc la echipă. Care ar trebui sa inceapă cu demiterea urgenta a *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.