Comentarii (15)
lupopa
lupopa  •  20 Iunie 2012, 23:40
Postat de cainerrosu pe 20 Iunie 2012, 14:42

offside mare in aceeasi faza ! ma mir ca aseara la tvr, Mitran ( la care am pretentii ), nu a zis nimic ! penalty prin min 87 la Caroll !

mitran tine cu spania :))) asa ca nu are el cum sa le tina partea la englezi daca ma intelegi , oricum finala ii anglia-portugalia , stiu ca uni rad , dar spania nu a jucat nimik doar germania o miscat ceva

johnitza
johnitza  •  20 Iunie 2012, 18:20
Postat de flo_ax pe 20 Iunie 2012, 15:52

vinovat e petarda aia de atacant, care a fost preferat lui Sheva! A ratat 2 ocazii monumentale cu o indolenta mirifica! Daca era Sheva acolo, sigur concretiza macar una dintre ocazii

Prietenul tau Sheva era accidentat.

redgofcd
redgofcd  •  20 Iunie 2012, 16:56

@dac.impielitzat - au vazut si ei faza, dar cum televiziunile adora sa dramatizeze si sa caute scandalul, au trecut cu vederea offside-ul. Daca golul era acordat se legau de offside-ul din care a pornit faza. Asta e lumea in care traim..

flo_ax
flo_ax  •  20 Iunie 2012, 15:52

cainerrosu
cainerrosu  •  20 Iunie 2012, 14:42

ernesto365
ernesto365  •  20 Iunie 2012, 14:41

deca juca polonia in locul ucrainei se acordau doua penaltyuri, trei cartonase rosii pentru adversar si 5 goluri din offside in favoarea lor, ca in meciul de deschidere, in plus toate atingerile ar fi fost faulturi, iar faulturile polonezilor trecute cu vederea ca in meciul cu rusia. se pare ca ucrainienii nu au platit destul lui misel platini.

dac.impielitzat
dac.impielitzat  •  20 Iunie 2012, 14:00

cum pana mea nimeni nu vede ca golul a fost precedat de un offside maaaaaaaare??? si la tv dupa meci atat s-au mai coit cu faza asta dar nimeni nu a observat offside-ul

ralffy_mr
ralffy_mr  •  20 Iunie 2012, 13:57

intradevar....a fost gol... dar chiar si la 1-1 tot Anglia se califica. Blohin trebuia sa-l bage pe Shevchenko inca din minutul 60 daca nu de la pauza..pentru a putea face o diferenta...nu in ultimile 10 minute..cand toata echipa era resemnata...SI apoi jucatorul ucrainian e de vina si el..putea sa incrie mult mai usor si nu se mai ajungea la decizia eronata a arbitrului...dar a vrut sa se complice... :)