Alte știri din fotbal
Gigi Becali, despre noul jucător din lotul FCSB: „E foarte bun. Nici nu știu de unde l-am luat”
0
Dinamo - Farul, amical pe „Arcul de Triumf” » Răsturnare de scor în minutul 46!
0
Cristiano Bergodi, înainte de Supercupa României: „Avem niște probleme și trebuie să facem ceva, clubul știe”
0
S-a luat decizia! Alcool pe stadioane în Anglia la meciurile de fotbal feminin
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul președintelui FIFA Gianni Infantino după decesul fotbalistului Jayden Adams
1
Zouma a schimbat din nou echipa, la 6 luni după ce CFR Cluj l-a pus pe liber: „Cel mai important transfer din istoria clubului”
0
Diego Zivulic, prezentat la noua echipă după despărțirea de Oțelul Galați
0
Federația Germană de Fotbal a anunțat că a ajuns la un acord cu Jurgen Klopp
2
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
5
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
Va elimina Inteligența Artificială tradiția meditațiilor la români? Expert ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Daca un conducator important"" a declarat asta, atunci aveti explicatia simpla si clara a decaderii echipelor romanesti de club si a fotbalului romanesc in general. Ca de-aia matura toti cu noi prin europa, ca loturile strategiile si echipa le fac "conducatorii importanti" din fotbalul romanesc !
Bai frate lasati-i voi pe Zicu si pe Deac; macar astia joaca fotbal. De ce nu ziceti nimic de cele mai piloase nonvalori din lot, pseudofotbalisti care erau convocati si de Piturca, desi NU JOACA NIMIC! Ma refer bineiteles la Cocis si Marica. Cu astia pe teren am pierdut meciuri cheie de 3 ani incoace. Cine ii tine in spate pe expiratii astia doi?
nicolita e bun la maraton atat tehnica nu prea are, sanmartean e terminat si el, da cea mai mare greseala a fost bolovanu de Zicu, eram convins ca va fi trompeta meciului, e labil psihic saracu asta-i problema lui,
ati uitat sa spuneti ca tb convocata si "bomba" secsi (a supraponderalelor de la tara)..... ce sa caute "muncitorul" nicolita la nationala? (vorba lui Dinu, nu-i santier) avem nevoie de atleti sau nu sunt suficienti "copii" de suflet ai lui lucescu - aia de aleaga pe langa minge aiurea (adica toata linia de mijloc) PS: dupa stilul ghesepist, conducatorul ala "important" e unul si acelasi...oricare ar fi el detinator de "palat" si pupat in dos
tanase,nicolita. asa e...de ce nu i-a convocat? ce drq doar la echipa de club fac furori. trag steaua dupa ei.steaua bate pe linie datorita lor....:))) acum serios. voi sunteti tamp__iti? daca ati ajuns sa regretati neconvocarea acestor panarame de jucatori ,nu aveti nici o legatura cu fotbalul.
pai nu l-a avut pe roman, ce-i mai trebuia balanel ? doar amandoi pot sa alerge si sa dea cu stangul in dreptul cand au mingea !
Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul
tanase si nicolitza:)))))))))) la ocne cu ei
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.