Alte știri din fotbal
Venituri COLOSALE pentru FCSB! Suma uriașă care a intrat în conturile campioanei
0
Echipe de start la România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » Cum arată calculele calificării
0
Dănuț Lupu a identificat vinovații pentru ratarea calificării la Mondial: „E o problemă mare. Nu e a Federației”
0
Cătălin Cîrjan intră pe masa de operație imediat după finalul sezonului
0
Știri din fotbal internațional
Sumele cheltuite de cluburile din Premier League cu managerii demiși » Igor Tudor este al nouălea schimbat
0
Două nume noi în tranzacția pentru Alessandro Bastoni » Barcelona îi propune lui Inter un atacant și un mijlocaș
0
Sky Sport a anunțat: acord între Roberto De Zerbi și Tottenham! » Detaliul care amână comunicatul oficial
0
La asta nu se așteptau! Cum i-au întâmpinat kosovarii pe turci, înaintea barajului: „Ați achitat datoria în 1999”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
ce suferinta pe aici... e campionatul european, nu mai e primera, frustratilor! iti dai seama, omul asta are tupeul extraordinar sa-si dea cu gel prin par, recunosc ca si eu am mai cazut in pacatul asta! Iar jocul sau a fost f slab azi, au dreptate comentatorii... doar 2 bare, o foarfeca, un gol si ceva actiuni periculoase, INFECT!
Pe bune acum , dar Messi arata la fel ca Tanase la fata , adica ....... ? Doar ca unul stie fotbal , celalalt a uitat sa mai dea si cu sapa , dar amundoi cam de acolo au plecat ! :))
Si cam ce sanse crezi ca ai sa nu se duca si biletu' asta la fel?
Eu as fi vrut sa joace cu Germania, pt ca ar fi jucat cu o dorinta mare de revansa, dar n au cum sa se intalneasca
Pariati , pariari va rog , case mashini si restul , veti avea de castigat ! :))
Pariati , pariari va rog , case mashini si restul , veti avea de castigat ! :))
ia ceva de calmare .
de la inceput, in paralel am pariat si pe olanda(biletul ala s-a dus)
ii foarte buna gluma ta,doar nu credeai in zicala ,,eu centrez,eu dau k capu'',deci fara ceilalti coechipieri greu sa dai gol,iar despre Nani putea si el sa inscrie impotriva Olandei din pasa lui Ronaldo dak nu rata lamentabil
Hahaha! Nu vrei ma pt portughezi in semifinale Albania, Belarus si Moldova?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.