Alte știri din fotbal
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească: „Este inaccectabil”
0
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Știri din fotbal internațional
Panduru a „urecheat”un jucător de la FCSB; „Nu rezolvi nimic”
0
Cum văd turcii remiza dintre FCSB și Fenerbahce: „Puteau marca două goluri”
0
Două anunțuri importante la FCSB: „El intră duminică, el debutează cu Botoșani”
0
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
AH,DECI RUSII AU FOST PASNICI CUM SUNT DE OBICEI? mda,daca veneau clownii aia rusi la noi in romania si daca ne-ar fi insultat ca si natie pe strada in grup (cum sigur au facut si in varsovia cu polonezii) noi am fi stat cu frica in pantaloni si am accepta sa fim inca odata umiliti de ei cum au facut cu noi zeci de ani. eu am stima pt fanii polonezi, au dovedit ca li s-a umplut paharul. GATA CU UMILINTA DIN PARTEA RUSILOR FARA SA PLATEASCA PT CE ZIC SI FAC! RESPECT POLONIA!
60 de ani de cand rusii l-au asasinat pe presedintele poloniei? mi se pare ca din partea noastra a mers basescu la inmormantarea presedintelui Polonez.
frustrarile istorice trebuie sa ramana in afara fotbalului si sportului in general.Astfel de gesturi nu vor repara niciodata greselile trecutului.Din contra,le va accentua si mai tare
Niste maimutoi prosti.Doua tari mediocre cu mentalitate de jungla.Nu se face asa ceva la un turneu final cand toata Europa e cu ochii pe ei.Mai grav e ca in majoritatea postarilor de pe youtube fortele de ordine nu se vad nicaieri.Cele 2 echipe ar trebui excluse de la turneu.
Pff,cred ca ia rupt gura lu ala din poza,ca se vede ca si ala in rosu venea sa ai dea direct in fata,cred ca a fost prima si ultima data cand sa organizat un astfel de eveniment in polonia dupa astfel de maimutareli de salbatici la un european.
baaaa... bataile astea se fac cind joaca doua echipe de club.. nu acum ma un campionat ruropean undre trebuie sa fie o sarbatoare.. dar ce sa le ceri prostilor..
Alooo...presa de rahat din Romania , video-ul postat de voi e de la partida Cehia - Rusia cand suporterii rusi au agresat fortele de ordine.
e pacat ! ce a fost a fost ! au trecut peste 60 de ani de la ultimile "neintelegeri" !
nu scuze totusi ce fac polonezii, ambele tabere animale!
Nu era Hitler prost degeaba... stia el ce stia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.