Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
gen-mitza.....eşti depăşită Miţo.Toată această gâlceavă pe tema jucătorului cu nr. 10 este o porcărie a celor care caută scandalul cu orice preţ. În acest moment nicio echipă serioasă nu mai joacă cu un unic conducător de joc ! Faza este depăşită de mult. Nr 10 este posesorul balonului. Jucând cu clasicul conducător de joc nr 10, rişti ca acesta să fie anihilat şi tot jocul echipei se blochează !!!!
@iulybalog:am un prieten care a antrenat la nivel judetean,facem pariu ca pana si el POATE CONVOCA JUCATORI MAI IN FORMA DIN CAMPIONATUL INTERN DECAT MUC CEL MIC?....SPUI CA NU AVEM JUCATORI ...AVEM DAR INCAPABILUL MUC NU STIE SAU NU VREA SA-=I CONVOACE(MAI DEGRABA NU STIE,RAMANE DOAR"PRIETEN CU SELECTIONERII" NU SELECTIONER!!!
Cum de nu suntem numarul 1 mondial, campioni mondiali si europeni daca ultima noastra problema este cine poarta numarul 10? Daca stam sa ne cramponam atat in legatura cu numarul 10 doar pentru ca a fost purtat de fosti mari jucatori, eu propun sa-l retragem, pentru ca Florescu, Zicu, Sanmartean sau Mutu (si ar mai fi si altii) nici impreuna nu ajung la nivelul lui Hagi. Mergand pe aceeasi linie, propun retragerea tuturor numerelor de la 1 la 11, eventual putem extinde pana la 20.
bravo Razvan ! daca pierzi, sa pierzi pe mana ta sa nu zici ca te-a influentat cineva !
Din greseala in greseala spre victoria finala!
Bravo Razvan, cea mai buna decizie! Doar ca sper sa nu-l bagi si in teren! O decizie si mai buna ar fi sa iti dai demisia!
Razvan a procedat perfect, neascultand de toate gurile din tara, guri de impresari care cauta sa isi ridice marfa, guri de absolventi de jurnalism suporteri fiecare al unei echipe sau alteia, guri subiective si fiecare cu un gand ascuns, guri care multe nici nu au auzit de aquafresh. Atata timp cat Razvan este selectioner, el decide la nationala si cand o sa fie schimbat o sa decida urmatorul, restul sunt povesti de papagali. El il apreciz pt. fermitate si pt. faptul ca nu s-a indoit ca trestia.
Incredibil ! Isi bate joc de noi si nimic mai mult ! Din nou nr 10 , simbolul unei echipe de fotbal este purtat de cel mai slab jucator de pe teren pe care la avut nationala romaniei vreodata ! Tot ce se intampla e din vina lui Razvan , uitativa si voi ... o singura victorie in 2010 si aia cu Honduras ! Pleaca imputitule ! Ai stricat nationala , pleaca singur MAAAAAAAAAAAAAARSH
e suficient ca la selectionat. n-are ce cauta acolo ... daca`l mai baga si titular deja da dovada de multa prostie. nu cred ca e pedarda pentru blanc. baiatu ala (blanc) chiar stie cu ce se mananca acest sport isi face tactica lui iar meciul se va juca asa cum doreste nationala frantei. nu dupa ce jucatori baga juniorul in teren.
Multam gsp ptr cenzurarea post-ului de mai jos. I*L* M*U*C*E am vrut sa scriu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.