Alte știri din fotbal
Marele pericol în cazul lui Ronaldo Romario Webster, noul fotbalist al Universității Craiova
1
La loc comanda! Ianis Zicu, prezentat oficial: „Se întoarce unde a scris deja istorie”
3
Cătălin Munteanu a văzut ce transferă Dinamo și a anunțat obiectivul obligatoriu al lui Nuno Campos
0
Adevărul din spatele etichetei Genoa » Ce ascunde Rapid despre noul preparator fizic
0
Știri din fotbal internațional
FIFA reprimește Rusia în competiții! Prima naționala care beneficiază de clemență
0
Cristi Chivu mai pierde un jucător » Fundașul pleacă de la Inter după 8 ani
1
Starul de 19 ani al Spaniei visează la o finală de Mondial împotriva lui Messi: „Știu că putem învinge”
0
Mariko Daouda speră la o mare surpriză la Campionatul Mondial: „Ca Maroc în 2022!”
1
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
Vreau si eu la Nationala. Ma simt apt ca antrenor dar si ca jucator chiar daca sare mingea din mine ca din gard (prin reflexie perfecta). Si Rica Raduca mi-e extrem de simpatic o sa-l convoc si pe el ca va face treaba ca varf de atac.
la meciul asta nu sta in picioare scuza ca nu avem valoare . Am jucat cu Albania . Practic ei au doar 2 jucatori mai cunoscuti Cana si Bogdani .
...(continuare) Daniel Niculae a avut o caruta de sanse sa arate si el ceva la nationala ==> 0. Lui Cocis trebuie sa ii spui unde e poarta adversa ca numai in spate a pasat. Mi-au placut totusi Tamas (surpriza, nu ma asteptam), Gabi Muresan , Bogdan Stancu si Radoi. In rest ...poate doar Torje a mai miscat un pic dar se vede ca a fost la debut
Lipsa de valoare, auzi de ce am facut egal cu Albania. Da, i-am dominat clar, dar ce folos daca nu am avut mari ocazii de poarta decat sa le numeri pe degetele de la o mana. Iar Razvan ... nu-i cer demisia , dar am inceput tot mai mult sa ma indoiesc de criteriile de selectie pe car le face. Exemple? Lobont, nu mai are ce cauta pana nu ne arata ceva la roma, Marica la fel, ce medie de goluri are el? Florescu si cu Deac la fel, parca au fost din alt film. Rat, mai bine nu mergea la farmece ...
cauza acestei remize RUSINOASE este antrenorul LUCESCU nu are valoare si experienta,sa na lase sasi dea Demisia daca nu vrea sa ne duca pe locul 100 in lume ,,RUSINE,,RUSINE!!!!!n-am vazut nicio o schema tactica,nici un presing ,singurul vinovat e ANTRENORUL..BAIATUL LUI TATA!!!!!DEMISIA ,DEMISIA LASANE , ce cauta COCIS,FLORESCUL,CONTRA ,sunt jucatori terminati ,nu mai vorbesc de RADOI a fost catastrofa se vede ca joaca intrun campionat slab.,Ne trebuie un lider si acela e ADI MUTU ,fara el 0000
cancanx... ,,de cand v-ati facut toti antrnori ma ''? 1.Cred ca ai lipsit de la orele de gramatica. 2 E liber oricine sa isi exprime opinia atat timp cat o face in mod civilizat,oricum cred ca oricine ar antrena mai bine decat razvan
de cand dracu v-ati facut toti antrnori ma dobitocilor ? daca nu ai pe cine baga in teren pt ca nu mai avem decat mediocritati si mai ai si un kkt de arbitru care favorizeaza duritatile intr-o singura directie ...pe cine poti sa mai dai vina...????
de cand dracu v-ati facut toti antrnori ma dobitocilor ? daca nu ai pe cine baga in teren pt ca nu mai avem decat mediocritati si mai ai si un kkt de arbitru care favorizeaza duritatile intr-o singura directie ...pe cine poti sa mai dai vina...????
de cand dracu v-ati facut toti antrnori ma dobitocilor ? daca nu ai pe cine baga in teren pt ca nu mai avem decat mediocritati si mai ai si un kkt de arbitru care favorizeaza duritatile intr-o singura directie ...pe cine poti sa mai dai vina...????
de cand dracu v-ati facut toti antrnori ma dobitocilor ? daca nu ai pe cine baga in teren pt ca nu mai avem decat mediocritati si mai ai si un kkt de arbitru care favorizeaza duritatile intr-o singura directie ...pe cine poti sa mai dai vina...????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.