Alte știri din fotbal
Marele pericol în cazul lui Ronaldo Romario Webster, noul fotbalist al Universității Craiova
0
La loc comanda! Ianis Zicu, prezentat oficial: „Se întoarce unde a scris deja istorie”
1
Cătălin Munteanu a văzut ce transferă Dinamo și a anunțat obiectivul obligatoriu al lui Nuno Campos
0
Adevărul din spatele etichetei Genoa » Ce ascunde Rapid despre noul preparator fizic
0
Știri din fotbal internațional
FIFA reprimește Rusia în competiții! Prima naționala care beneficiază de clemență
0
Cristi Chivu mai pierde un jucător » Fundașul pleacă de la Inter după 8 ani
1
Starul de 19 ani al Spaniei visează la o finală de Mondial împotriva lui Messi: „Știu că putem învinge”
0
Mariko Daouda speră la o mare surpriză la Campionatul Mondial: „Ca Maroc în 2022!”
1
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
eu cred k cei care il criticati pe radoi nu sunteti in toate mintile. Vb serios acum,cu ce v'a deranjat radoi?in afara fazei golului,care este in proportie de 50%si vina portarului.V'a deranjat k a facut ordine intre ei?sau ati vazut alt meci?singuru kre ii scotea din propriul careu a fost radoi, sa nu mai vb de faptul k a jucat fundas central nu mijlocas cum este postul lui+k omu a continuat dupa acea intrare f dura la care multi ar fi cerut schimbare.N'aveti treaba cu fotbalul cei care il crit
. .. . Pe W WW.EscorteArad.C OM (faraspatii) gasiti cele mai sexy escorte din Arad!!! . . . . . . . . . Unic in Romania!Un test sexy doar pe W WW.SEXY METRU.C OM (fara spatii)!!!Multe fete si baieti sexy lau incercat!!! . . . . . . . . . .
PRINCIPALA CAUZA ESTE ACEST ANTRENOR.CHIAR NU ESTE ALTUL MAI BUN? CE MARI REZULTATE A AVUT ACEST antrenor? SELECTIA FACUTA DE EL ESTE TOTAL AIUREA. IMI POATE SPUNE CINEVA PE UNDE A JUCAT SI MAI JOACA COORDONATORUL florescu?
Lobont - numai gafe, sunt portari care joaca la echipe din Romania, mult mai buni ca el. 3. Lipsa de imaginatie la mijlocul terenului, lipsa unui conducator cum era HAGI. Poate la momentul actual cel mai bun candidat pentru acest post de conducator ar fi Adrian Cristea. 4. Torje ca fundas dreapta nu da randament. Omul joaca EXCELENT ca mijlocas dreapta superofensiv. 5. Contra... sa se retraga, respect ce a facut pentru fotbalul romanesc, dar vremea lui a apus.
Rat - mentalitate de om mic (am avut ghinion ... SA M.O.ri TU?) Marica - germanii si-au dat seama ca nu mai joaca nimic, noi de ce insistam cu el? D.Niculae - joaca bine la echipa de club, dar la nationala are numai prestatii slabe
1. Selectioner slab - nu vad ce performante l-au recomandat pentru a fi selectionerul Romaniei, poate ca e tanar si are timp sa mai invete din greseli? Si eu sunt tanar, am 21 de ani, ma lasati sa fiu selectionerul Romaniei? 2. Jucatori slabi: FLORESCU(nu merita numarul de pe tricou, si sincer eu nici n-am auzit de el pana sa fie convocat de Razvan), Radoi(i-a trecut vremea, acum stie Karate mai bine decat fotbal), Cocis(nu am inteles nici pe vremea lui piti de ce era convocat, nu inteleg acum)
Asa cum au spus si altii, parca se voia o noua nationala, un posibil schimb de generatii etc. Atunci, de ce aceiasi expirati?! Contra?!?!? Cocis?!?!?!? Sigur, nivelul campionatului e jenant, dar mai exista jucatori care ar face fata mai bine la nationala. Daca te uiti la echipele de top din Romania tot o sa gasesti ceva mai bun decat figurantii aia obositi. Ma mir ca Torje, Herea si Stancu sunt in lot...
va dati seama ce-ar face un mijloc de genu: torje(radut)(MD),ad.cristea(radoi)(MC),sanmartean(apostol)(MC),deac(varga)(MS)...si un atac:costea(l.ganea),stancu(d.niculae)...pfiu...de-as trai sa o vad si pe asta...
pt booba...Eu tot nu inteleg criteriile de selectie ale lui razvanel...daca ar fi dupa valoare...ce cauta cocis?? florescu?...sau cum de tine pe banca pe bogdan stancu care a dat gol dupa ce a intrat???..cum il selectionezi pe contra care deja sa pensionat??..sau pe radoi care a ,,uitat'' fotbalul la arabi??
lipsa de valoare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.