Alte știri din fotbal
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Imaginile bucuriei » Corvinul a declanșat fiesta, după promovarea matematică în Superliga
2
Gică Hagi, impresionat de un jucător din Superliga: „După 7 minute am zis: «Hai să-l luăm!»”
0
Adrian Mutu a văzut anunțul lui Giovanni Becali și a rămas perplex: „A îmbătrânit. El nu face așa greșeli”
2
Știri din fotbal internațional
MM Stoica nu s-a mai abținut: „Ar trebui interzisă în fazele superioare ale Ligii Campionilor, vă rugăm foarte mult!”
0
„Explozie” la Real Madrid, înainte de El Clasico » Doi titulari, aproape de bătaie la antrenament
0
Start în Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor
10
Incident la Munchen, înainte de Bayern - PSG » 1.000 de fani, evacuați din metrou!
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Dl Ienei nu este prea coerent in enunturi . Sunt perfect de acord cu cei care au subliniat ca echipa nationala condusa de dl. Ienei era la fel de distructiva si defensiva in meciurile grele de la un campionat european sau mondial . Noua ne-a fost frica si aveam de ce dar francezilor de ce le-a fost frica ? De noi sau de neputinta lor ? Urmeaza sa vedem ce poate Franta cu adevarat in celelalte meciuri .
E usor sa-i spui parerea, dar faptele il dezmint pe dl Jenei; pai cum a jucat dansul cu Steaua impotriva Barcelonei? Ultrafricos?
total de acord!bine domnu Ienei ca aveti tupeu sa va ziceti parerea,nu ca altii ce se inchina la jocul cu 8 apratori+iepurashul nicolita
bubu, esti dus!! sunt UNSPREZECE jucatori pe teren, nu doar mutu!! ce tot aberezi tu acolo ca nu prea se intelege nici macar o idee coerenta esti jalnic!
Mutu nu joaca singur pe teren joaca cu Chivu. Nu asa se numeste echipa? Echipa lui Mutu si Chivu.
mda...nici dl. Ienei nu stie fotbal, nu-i asa, mai...apologetilor jocului Romaniei fara nici un sut tras pe spatiul portii timp de 90 de minute? tristilor... si lu' mutu i-au venit dracii de ce l-a pus sa joace satana si ce tactica a facut...
cum adica "Nu trebuie să ne aşteptam ca Mutu să facă totul pentru că nu joacă sigur pe teren"????????? nu joaca pe teren? pai atunci unde joaca? sau stiti voi ceva gazetari de 2 bani ca vine jiji cu valiza si se joaca in afara terenului jalnici
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.