Alte știri din fotbal
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
0
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime a făcut iureș în direct, după remiza cu Rapid: „O rușine mare ce a făcut”
0
Claudiu Petrila a explicat ratarea sezonului: „Așa m-a prins faza”
0
Știri din fotbal internațional
Remontada de senzație în Serie A! AC Milan era condusă cu 2-0 în minutul 17: ce a urmat
0
Ce scrie presa din Turcia despre Ianis Hagi, după derby-ul mediteranean din Super Lig
5
Arne Slot a reacționat după ce l-a exclus din lot pe Mohamed Salah: „Eu o văd altfel”
0
Ianis Hagi, integralist pentru Alanyaspor în campionatul Turciei: cum s-a descurcat
9
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Drumul construit în munți ca alternativă la DN1, cu „structură rutieră ...
Libertatea
Hai Romania Hai Mutu fii tare esti roman ca si noi greselile tale sunt si greselile noastre, intotdeuna mandri intotdeaunamandri ca suntem romani nu ceda mutule romania e cu tine
Bravo MUTU,a fost un meci total diferit de cel cu franta, ati dovedit ca trebuia sa castigati acest meci, pacat de ratare, cu olanda rezolvam calificarea
Adi ,nu-i nimic.s-a intamplat si la case mai mari...si apoi nu este decat un joc!Sunt sigura ca-ti vei lua revansa in meciul cu Olanda.Felicitari tuturor baietilor din echipa.Sa ne amintim ca am egalat campiana mondiala?HAI ROMANIA!!!
tot respectul pentru Mutu,lasati bai comentariile ca d nu era el Romania mai rata un turneu final.Fiti alaturi de el.ROMANI,UNITI-VA
ADI CINE SE IA DE TINE ORI N.A PUS PICIORUL PE MINGE IN VIATA-ORI E UN ANTIROMAN PERVERS...BRAVO BAIETI!!!...ATI DAT SUFLETUL IN TEREN SA FACETI O NATIUNE FERICITA SI SA SE SIMTA MANDRA SI DEMNA !!! HAI ROMANIA !!!CAPUL SUS BAIETI!!! CINE N.AR FI ISCALIT LA INCEPUT PT 2 EGALURI CU CAMPIOANA SI VICECAMPIOANA MONDIALA??? DUMNEZEU SA NE AJUTE !!!
Bravo Mutu! Bravo Romania! Bravo suporterilor adevarati! In sfarsit avem motive de bucurie cu echipa nationala!Felicitari baieti!!!!!!
ratarea face parte din fotbal indiferent ca e ratarea unui penalty !....la ce gol a dat mutu l-a facut pe tony sa-si muste din buze !...nu crede ca si-a dorit cineva mai mult ca mutu sa se inscrie din acel penalty , dar nu s-a putut!...oricum e pt prima oara cand vad Italia bucurandu-se ca a scos un egal cu ROMANIA !!!!!!....mutule , ai facut un meci mare !....hai Romania !
Mutu a ratat intentionat, ca sa nu-l dea afara Fiorentina! Rusine!!
Mie sincer mi-a fost frica din momentul in care i-am vazut privirea inainte de executzie...dar asta e, Mutu ai intrat in galeria marilor vedete care rateaza sub presiunea numelui si a importantzei momentului :) si nu o zic cu rautate...te felicit pe tine si toata echipa pentru meciul facut...un meci foarte frumos...
Mutule, capu sus!!! Ai dat un gol, ai ratat unul - asta e se intampla= ai fost super! AM FACUT EGAL CU CAMPIANA, sunteti nebuni?! Ca se putea mai bine!? :) Nemultumitului i se ia darul..asa k sh! HAI ROMANIAAA!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.