Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Trage-o mai bine pe bunica-ta tare din sicriu si ia-i locul!! Ne-ai ingropat, mutule!!! Sa ratezi un penalty e inadmisibil!! Retrage-te de la nationala, daca ai demnitate! Ti-ai batut joc de un popor intreg!!
Bv Romania...deja nici nu mai conteaza daca ne calificam sau nu...astazi ne-ati facut mandri ca suntem romani.FORTZA ROMANIA!!
LOLZ...a vorbit MUTU delicitari pt gol invata sa bati penalty
OK il injuram pe Mutu! Dar era mai bine fara el!? PRIMUL GOL A FOST CREATIA LUI MUTU!!
brvao mutu!!!!greseala e a lui piturca la penalty ptr ca trebuia sa il puna pe chivu sa bata.pe el nu era asa mare presiunea ca la tine(moarte bunicii si datoria fata de chelsea).felicitari romania
MUTU esti cel mai bun!!!!
ba fraierilor mai opritiva sa dati in MUTU daca nu dadea el gol nu dadea nimeni se mai intimpla a promis ca o sa vedem alt MUTU si asa o fost sa vedeti cum isi da ura pe penaltyu ala contra olanda
mutule sincer....esti marea dezamagire a mea.nu inteleg cum de ai jucat atat de slab ambele meciuri.sa fie tactica lu piturca de maniera asta?nu stiu,sincer.Te rog joaca bine cu olanda sa putem spera la o calificare.Orice ar fi sa sti ca noi romanii SUNTEM ALATURI DE TINE!capu SUS!!!!!!
OLE MUTU NE CLASIFICAM SIGUR FI TARE SALUTARI DE LA MADRID A FOST UN MECI TARE
In loc sa-i multumiti ca a dat primul gol si a tinut atacul nostru in spate, voi va puneti sa injurati! NU-I TARAN MAI MARE CA ROMANU' IN LUMEA ASTA! ;) extraordinar ce tara de fotbalisti profesionisti suntem /:) imi vine sa vomit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.