Alte știri din fotbal
Nebunie la confeirnța lui Coelho, cu antrenorul urcat pe masă: fotbaliștii au năvălit peste tehnician și au continuat petrecerea
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
A coborât pe gazon și a sărbătorit titlul alături de Baiaram
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
dupa ce am jucat in prima repriza pe Stade de France ai nostri ii propun prelungirea contractului selectionerului? sper ca e o gluma... Degeaba Chivu a luptat ca la Plevna, Panti a scos (cu noroc) multe ocazii clare ale francezilor, degeaba! si daca bateam simbata jucatorii vin foarte lejer si relaxati la nationala unde Razvan, prietenul lor nu va avea niciodata suficiente calitati sa ii faca sa creada ca pot mai mult..
Oricum cititi ce declara Albert Duro despre noi! Aceasta este valoarea noastra din acest moment!
bucurati-va fratilor varzan este primul antrenor strain din istoria nationalei: 1. - E strain de fotbal? -E! 2. -E de alta natinalitate(zigeuner)? -E! Unde esti imperator sa vezi ca aseara aveam amandoi orbul gainilor!
Francezii mai sunt capabili de o surpriza doua , dar nu suntem noi in stare de nimic asta-i baiul adi!
adi tu te auzi ce spui? sau inca mai crezi in Mos Craciun?
@adi_din_buzau Franta mai are un meci :) Mai iau inca 3 pct in plus :) Din pacate nici Bosnia nu e o echipa pe care s-o putem dobora, noi nu batem pe albanezi si pe bielorusi care au maxim 2 jucatori cat de cat cunoscuti si speram ca batem Bosnia care are super jucatori in cmapionate puternice, parca vad ca nu facem mai mult de 1 pct cu ei, maxim 3, dar nici alea nu ne ajuta :(
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.