Alte știri din fotbal
Pentru ISTORIE! A fost semnat actul pentru OZN-ul din inima României care va costa 64.000.000 de euro
0
Daniel Bîrligea, scos la vânzare » Impresarul atacantului de la FCSB, anunț major: „Pentru jumătate din sumă”
2
Atacant la Dinamo: cine ar urma să plece, în cazul unui transfer » Ce se întâmplă cu Vladislav Blănuță
2
Legenda lui Dinamo a remarcat 5 jucători ai lui Kopic: „Ei dau forță, siguranță”
0
Știri din fotbal internațional
Hansi Flick, înainte de alegerile de la conducerea Barcelonei: „Nu investim mulți bani, dar luăm decizii corecte”
0
Condiția pusă de Jurgen Klopp pentru a o antrena pe Real Madrid » La ce jucători s-ar putea renunța în vară
0
Chivu, contraatac la Mourinho: „Dușmanii fac gălăgie, dar mă bazez pe experiența mea din academia lui Inter”
0
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: gazdele se pot apropia de „galactici” » Echipele probabile
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
spuneti-i si marelui Razvan Lucescu, ca "superficial" inseamna "la suprafata"
Cand o aud p-asta cu psihicul slab, innebunesc. Astia sunt platiti regeste pentru ca au un talent, au o limita inalta de stres, conditie fizica, concentrare, etc. Cati dintre noi se duc la munca cu psihicul daramat? Diferenta ca noi, non-superstaruri fotbalistice, nu traim ca ei. Daca ma duc 2 zile la munca si nu-mi fac treaba, asa cum nu si-a facut-o saracul Zicu de exemplu, a treia zi imi caut de lucru. Ce-s astia, domnisoare?
Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul
Ce stie asta de TUPEU!!!!!!!
Ai nationala de 13 meciuri si tot se iveste scuza "e la inceput".Inceput de ce?De bagat suporterul roman si fotbalul romanesc in groapa.Culmea e ga se arata peste tot arici care vor sa fii lasat in pace sa-ti termini treaba.Nu ma mir pt ca unii si acum sustin comunismul asa ca prosti avem destui.As vrea insa ca acesti indivizi sa-mi explice cum sustii un antrenor a carui echipa in 3 meciuri si-a creat mai putine ocazii decit Franta simbata si a dat cu un gol mai putin.Demisia,demisia,d
fantastic...nu-mi vine sa cred cat tupeu pe Razvanel. Ce presiune? Pai ce fotbalisti ne nationala sunteti? Tin minte in 94, 98..etc, cand nationala batea fortze ale fotbalului, Iordanescu si Compania erau criticati de presa la fel ca si azi....si? tot au jucat, au castigat, au pierdut..etc. Adica, asa este in fotbal si in sport. Razvanele, mai uita-te si tu in alte tari, PRESA CRITITCA ECHIPA NATIONALA. Nu faci fatza? Lasa-ne in amar... Si in final, ptr un antrenor vorbesc rezultatele. Nu?
te suport daca vrei sati dai demisa
Toata presa vuia inaintea meciului de parca daca castigam ajungeam in finala si dc pierdeam eram eliminati si din competitiile de club pt vreo 5 ani.Eu sunt de parere ca dc 23 de mil de romani ar fi la fel de profesionisti in ceea ce fac la fel cum e Lucescu in functia de antrenor atunci Romania ar fi printre cele mai mari puteri economice ale lumii.Sa-l lasam sa-si faca treaba si sa-l evaluam la sfarsit.La cate calificari s-au pierdut, una in plus sau in minus chiar nu mai conteaza.
lasa-ne cu pleonasmele tale !!!
lasa-ne cu pleonasmele tale !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.