Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu se revoltă, după ce a aflat decizia: „Toate sunt împotriva noastră”
3
Un puști din Liga 2, propus sub „tricolor” de fostul fotbalist din „Generația de Aur”: „E cel mai bun! E un semn de întrebare de ce lipsește”
0
„Avem banii, putem începe!” » De lângă Ionuț Lupescu, primarul Sectorului 2 a făcut marele anunț despre stadionul Dinamo: „Arenă multifuncțională și parc sportiv de 20 de hectare”
8
A vrut să bage bani la Farul, dar răspunsul lui Hagi l-a lăsat perplex: „Am văzut cum e în România”
2
Știri din fotbal internațional
Cum au numit-o olandezii pe FCSB, cu câteva ore înainte de meciul cu Feyenoord
0
Iubita lui Erling Haaland s-a săturat: „Nu se mai poate, ești dependent!”
1
„Îmi pare rău pentru Xabi Alonso” » Thierry Henry explică de ce antrenorul a reușit la Bayer, dar nu funcționează la Real Madrid
0
Trei minori au incendiat stadionul fostei campioane a țării
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
2
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Scandal în tabăra suveraniștilor. De ce era previzibilă ruptura și cum ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Revoltă la conferința CAB: o judecătoare a recunoscut în direct că TOT ce a ...
Libertatea
=))))))))))) am invins sistemu' \:D/ deci sunt mai destept decat gazeta sporturilor =))))))))))) mai scriu odata M U I E G A Z E T A
V a f u t i n g u r a G S P
M U I E G S P
"România a întâlnit Olanda de două ori în preliminarii, înregistrând o victorie şi un rezultat de egalitate şi, mai impresionant, primind doar un gol." Daca englezii, care comenteaza despre noi ca si despre echipa de cricket a Pakistanului au comis o greseala, ziaristii romani care au preluat+tradus articolul n-au fost in stare s-o sesiseze! A primit "doar un gol"... de la cine? In grupa de calificare se pare ca am fi primit vreo 7, iar in meciurile directe cu olanda
Ma, ce mama ei de treaba puneti link cu " pentru restul articolului click aici", si la linkul vizitat nu mai e nimic in plus? Doar ca sa vizitez doua site-uri in loc de unu si sa va fac trafic? Webmasterii lu peste prajit!
=))))))))))) am invins sistemu' \:D/ deci sunt mai destept decat gazeta sporturilor =))))))))))) mai scriu odata M U I E G A Z E T A
M U I E G S P
Fut pula mata cacat
MUIE
:)))) - e buna aia cu dormitul in cimitir :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.