Alte știri din fotbal
Marele pericol în cazul lui Ronaldo Romario Webster, noul fotbalist al Universității Craiova
0
La loc comanda! Ianis Zicu, prezentat oficial: „Se întoarce unde a scris deja istorie”
1
Cătălin Munteanu a văzut ce transferă Dinamo și a anunțat obiectivul obligatoriu al lui Nuno Campos
0
Adevărul din spatele etichetei Genoa » Ce ascunde Rapid despre noul preparator fizic
0
Știri din fotbal internațional
FIFA reprimește Rusia în competiții! Prima naționala care beneficiază de clemență
0
Cristi Chivu mai pierde un jucător » Fundașul pleacă de la Inter după 8 ani
1
Starul de 19 ani al Spaniei visează la o finală de Mondial împotriva lui Messi: „Știu că putem învinge”
0
Mariko Daouda speră la o mare surpriză la Campionatul Mondial: „Ca Maroc în 2022!”
1
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
si tot pentru prostu cu falimentul la rds . poate ai observat ca niciunul din posturile detinute de rds nu baga reclame deloc,spoturi publicitare,nimic.vezi emisiunile 2 ore fara nici un pic de pauza in timp ce posturi precum protv,antena,etc baga reclame din 15 in 15 minute pentru ca ele sunt finantate din publcitate pe cand rds nu are nevoie de finantare din publicitate ca se finanteaza de la abonati. si sincer mi se pare ceva foarte tare, pe langa ca ne ofera cablu tv si internet la cea mai buna calitate in romania, din acei bani au facut si posturi speciale doar pentru abonatii digi/rds , sport,filme,muzica,stiri,etc. macar de ar fi toti asa profitabili si inteligenti.
sincer te faci de ras, fata de alte televiziuni, digi nu va putea intra niciodata in insolventa sau faliment pentru ca fata de altii ,digi daca ai observat nu se bazeaza pe banii de reclame ci pe banii abonatilor. ei detin piata de internet si catv in romania,ungaria,slovacia,cehia,slovenia iar banii cu care sun sustinute televiziunile digi,digifilm,digi24 si altele sunt din banii abonatilor, fata de televiziuni ca protv,antena1,tvr si altele care traiesc din publicitate,marketing,dreputi vandute,etc.asa ca sa nu mai spui niciodata de faliment la rds ca te faci de ras. ei vor da faliment cand o sa aiba sub 1 milion de abonati. deocamdata au majoritate in toate tarile spuse mai sus.
sper ca pana in 2014 se desfiinteaza dolce:))...in rest sper sa ajunga directorul televiziunii la puscarie !!!
Problema e ca s-au cedat drepturile fara licitatie publica . E o institutie sustinuta din bugetul statului si astfel de contracte se liciteaza. Putea castiga si postul MANEAUA TV si asta era treaba , dar asa nu fac altceva decat sa-si bata joc de noi , pe banii nostri.
Se transmite toata olimpiada pe EuroSport?
JO sunt si pe Eurosport.Asa ca o ia la cioculetz tvr'u cu tot cu dolce.
COSMIN CERNAT la BRUTARIEEEE !!!! COSMIN CERNAT la BRUTARIEEEE !!!! COSMIN CERNAT la BRUTARIEEEE !!!!
pai nu poti compara digi cu dolce... la dolce sunt fosti angajati de la tvr , e normal sa le dea lor .. normal de penal...
Stimati iubitori ai sportului, eu proprun sa facem toti o plangere la CNA, o petitie din aia, sa semnam toti 20 de mii, sau cati vom fi, si sa cerem scoaterea din grila de programe a canalelor TVR de la firmele de cablu la care suntem abonati. Sa le lasam spatiul de emisie acestor hoti pe antena dela sarbi.Ar fi o solutie foarte bun[ ]n opinia mea.Si sa refuzam sa ne platim si facturile la energie electrica pana nu scot taxa aia care redirectioneaza o parte din bani spre TVR.
cum poti sa compari tv-ul cu netul? n-am nici o placere sa ma uit pe calculator la un meci, parrca nu vad bine , se vede mic si blurat . Dolce transmit si ei liga 1 ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.