Alte știri din fotbal
I se pregătește ceva! » Planul lui Hagi cu David Matei la echipa națională: ce l-a impresionat total pe selecționer
1
Dinamo cu echipa secundă la Cluj: 5 detalii interesante înaintea ultimei etape cu „frații” de la U
0
Cristiano Bergodi a râs cu poftă când a fost întrebat dacă va continua cu U Cluj: „Ei știu...”
0
Dinamo a anunțat noul parteneriat cu gigantul din România: „Tradiție de peste 70 de ani”
5
Știri din fotbal internațional
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Scandal în Premier League? » Chelsea îi solicită lui Manchester City o compensație!
0
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
2
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Sunt de acord cu echipele care se apara dar atat timp cat o fac bine, adica nu-si lasa adversarul sa aiba nspee mii de ocazii cum a avut Italia. Italienii nu au un atac care sa-i recomande ca prim favoriti la castigarea trofeului, imi este imposibil sa cred ca pot merge mai departe cu...Balotelli care-si bate joc de munca coechipierilor dar si cu Cassano care de-abia a revenit dupa o operatie foarte grea.
Ce-mi plac ăștia care sunt de jumătate de oră în Spania, Germania sau Italia, au auzit rezultatul meciului în timp ce priveau, cu mațele chiorăind, după o prăjitură într-o vitrină, dar ei deja vorbesc de ”ai mei”,de aici :)))) Mi-e silă de tipul ăsta de lachei, născuți slugi, care pentru un colț de pâine aruncat în batjocură, și-ar vinde țara cu istoria ei cu tot.
traiasca capsuna!
:)))))) sunt cetatean spaniol.....in devenire..:)))
care ai "tai" ca romania nu e la euro? ...)))))))))) valabil si la imperator cu germania lui...))))
italia bate germania, iar in finala cu spania vor fi prelungiri si 11m....normal vor castiga ai mei..:))
cu noi? ..))
..............))))))))))))))
fabulos.
italia bate si germania si portugalia...)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.