Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
TAMAS si instare de ebrietate e peste petarda de CIMPIRIKES tinut de impresar ptr reclama la fraieri care meci de meci o comite dar postul e asigurat si inca e vedeta
esti spalat pe creier rau de tot...
Asta e speriat de bomba,ma baiatule fa-ti un control la cap urgent!
toata tara ar trebui sa-i transmita asta Băi Puiule, revino-ți băi plucked chicken ce esti//// avea dreptate D.Lupu, a beneficiat de o generatie de aur in rest s-a facut de ras peste tot pe unde a fost acest antrenor al secolului trecut, Anghel Fosilescu
Pana si cenzura o faceti fara a respecta un tipar anume si fara a avea niste reguli obiective (ma simt obligat sa folosesc acest cuvant din nou). Daca doriti pot sa aduc si exemple/ argumente insa sunt sigur ca sunteti constient ca tot ce se face in redactia ziarului se face dupa ureche, o chestie post-decembrista comuna in societatea romaneasca. Sunteti la acelasi nivel cu nationala Romaniei de fotbal la acest turneu- fara antrenor, fara jucatori, fara dorinta de a relata evenimentele obiectiv si cat mai aproape de adevar.
Sau sunteti pur si simplu incompetenti si corupti ca el?
va rog nu mai publicati parerile lui Dragomir. nu ii mai faceti publicitate infractorului asta.
@gsp.oficial: ne-ati lamurit cu editorialistii vostri, care ne dau zi de zi dume de genul "Stade Gerland are 69000 de locuri" (69007 fiind codul postal), care o ard numai cu "senzational" si "incredibil" in titlurile unor fituici de articole ce nu spun nimic si care nu-s in stare sa corecteze 5-10 randuri inainte sa le publice.
Moshule,tare asta cu clasamentul:))))
Zboara puiule zboara!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.