Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard a dezvăluit cine e cel mai bun antrenor cu care a lucrat în carieră: „Modul în care gândește și își transmite ideile este uimitor”
0
Bayern Munchen a prelungit contractul unei vedete: „Nu m-aș fi gândit niciodată că voi fi aici timp de 10 ani”
0
Thierry Henry, apariție rară alături de misterioasa lui iubită!
0
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
„Exces de putere” la o primărie din Transilvania: o consilieră locală a ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MAI BAIETI FITI BLANZI CU MOS TEACA RAMOLITUL EL E O VICTIMA *** DAR NU REALIZEAZA ASTA ! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
TOTI SUNT LA FEL DE VINOVATI ! Federatie falimentara Burleanu..un povestitor care astept sa se care.....Antrenor facut de Hagi saracul l a dus in spate 5 ani...asa zisii Jucatori de 2 lei care se intrec in multimea tatuajelor schimbului de *** intre ei...si nu in ultimul rand Presa care la 1-2 cu Franta lauda cei mai prosti jucatori din ultiimii 90 ani...domne am jucat bine dar n am avut noroc *** Payet...ba sunteti prosti rau mah! ! Pai atat le a trebuit astora sa auda si luati de aici !!! SEFU LAS O PE AVARIE........RUSINEEEE
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu au nici o vina jucatorii pentru incompetenta lor si nici acest senil pentru convocarea lor....Vina o au *** care l-au pus politic, selectioner pe aceasta epava comunista!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa cat ai ,,muncit,,desigur un bun concediu DEFINITIV ar fi bine venit!Iordanescu nu are nici macar bunul simt sau curaj sa recunoasca ca e depasit de evenimente si la fel ca caun general de carton a plecat la razboi cu pusca cand azi setrage cu racheta!DEMISIA de onoare daca o mai are!
*** ... a spus ca pleaca in concediu si apoi vrea sa pregateasca campania pt mondiale ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Demisia generalule facut la apelul bocancilor !!!! Scarba PSD ista tupeista !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.