Alte știri din fotbal
Cum a ajuns Istvan Kovacs să decidă dacă a fost ofsaid sau nu la golul 3 marcat de Dinamo în meciul cu Craiova
0
Deschidere de scor în Sepsi - U Cluj, partida în care ambele formații joacă „acasă”
0
Csikszereda - FCSB, în etapa #2 din Superliga » Baciu experimentează în primul 11
11
Csikszereda cere ajutorul Guvernului României pentru a ieși din impas: „Valorează 20 de milioane de euro!”
7
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
7
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Jaf de peste un milion de lire în UK: cum au spart patru români 449 de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Tutor 3.0, noul sistem care monitorizează șoferii pe autostrăzile din ...
Libertatea
Cel de ieri a fost ultim,ul meci lacare m-am mai uitat al Romaniei, pana acum ma uitam dar pe sarite, cu albanezii chiar am fost curios, si ce am vazut ? Acelasi fotbal vorba ta, hey rup.
Ba nevasta-mea dupa ce am adus-o aici dupa 7 ani de zile a mincat-o undeva sa se intoarca in Ro !! A revenit in genunchi dupa 3 ani . Stiu totul .
Hej. Aloo domnul hot cu diploma. Păi tocmai dvs vorbiți acum după 20 de ani de hoție în gașca. Marș la mititica ca iti poarta numele și tu și Hagi! Rușine sa va fie!
Eu am stiu ca vor castiga albanezii am si spus dincolo cu cateva zile in urma, fotbalul romanesc e la pamant a spus si moflea mai inainte.
Lasa ca are grija MAICA KOVESI de la udmr de ei si TAICA JOHANNIS !
N-am crezut ca suntem asa verze si ieri eram optimist.Dezastru national.
Da,de aici a cam disparut dar l-a lasat pe frate-su mofloiu.
Ce mai faci bre, suparat ?
Trebuie sa depasim acest moment si sa adunam urgent toate energiile pentru ca urmeaza meciurile cu alte non-campioane plus duelurile incrancenate din campionat impotriva echipei Regelui regal Hagi si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Mai lasa-ne cu Regele...a fost antrenor la nationala si ce a facut??? Ne trebuie antrenor STRAIN !!!!! Sa facem ca la handbal... Sigur vom avea rezultate. Dragomir sa-si vada de datoriile la Mititelu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.