Alte știri din fotbal
„Nu e nevoie de așa ceva la Rapid!” » Avertisment lansat de fostul UEFAntastic
0
Legenda lui Dinamo aruncă săgeți către Rapid și a numit atuul „câinilor”: „Așa a fost când s-au luat titluri”
0
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult
1
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
1
Știri din fotbal internațional
Senzațional! Răzvan Lucescu îl va înfrunta pe Ionuț Radu pentru un loc în optimile Europa League » Toate împerecherile
1
„Trebuie să ne îmbrăcăm gros!” » Prima reacție din tabăra lui Chivu, după tragerea la sorți din Liga Campionilor
0
Ce noroc pentru Cristi Chivu! Pe cine va înfrunta Inter în play-off-ul pentru optimile Ligii Campionilor » Toate împerecherile
10
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
Nu mai bine il punem direct pe Gigi Becali, sa n-o mai intoarcem atata!
incredibil. unul dintre groparii futbolului romanesc, recent inobilt cu titlul de Ocnas, este gazduit aici, acum si astfel ? penibili, domnilor gazetari. sunteti penibili si coautori la infractiunea de subminare a futbolului. banii nu inseamna totul, gloria e eterna. dar voi nu veti sti niciodata ce este gloria.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hagi ne mai lipsea de la nationala. Dragomire, infractorule, tu si Sandu ati nenorocit fotbalul romanesc. Noi aveam nevoie de anternori si arbitrii straini. Primii ca sa puna in practica ideile noi si arbitrii ca sa nu mai fluiere din secunda in secunda si sa nu mai acorde 11m, la fiecare bataie de vant, cum sa aiba conditie fizica si sa marcheze jucatorii romani, din moment ce la fiecare meci in campionatul intern se acorda 11m. In loc sa se marcheze din actiune, la noi se marcheaza din 11m.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aşa, nea Mitică cum le ştii matale pe toate.Nu apare o problemă sau nu intră fotbalul românesc în vreun impas că hop şi mata cu o soluţie.Nu degeaba se spune hopa Mitică.Cu milioanele de euro ia-o mai uşor..nu e momentul să fii prea darnic , ia-le şi mata în ordine , mai întâi trebuie să i le dai pe cele ale Universităţii Craiova pe care ai ''ajutat-o ''să iasă din fotbalul romănesc alături de Mircea Sandu şi gaşca aia de acoliţi care au votat la comandă dezafilierea abuzivă a uneia dintre cele mai iubite echipe din România şi pe urmă din ce îţi mai rămâne trebuie să te gândeşti şi la milionul lui Hagi.Ia-o şi mata pas cu pas , nu te mai pripi aşa.Altminteri încep să te pună toţi pe lista de masă credală....Nivelul fotbalului românesc e unde e şi a ajuns în acest punct '' istoric '' şi pentru că ani de zile a fost condus de personaje de teapa matale.
Cine sa fie selectioner? Blatisul numarul unu aal Romaniei, *** ce se crede rege? Adica aruncam un porst si il inlocuim cu unul si mai mare. Domnule Dragomir, sunteti beat sau tradati cu premeditare interesele fotbalului romanesc?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exista mai multe cauze :proprietarii de cluburi sint simpli speculanti, antrenorii sint slabi, nu exista infrastructura la copii si juniori, nu exista o strategie nationala de dezvoltare a fotbalului, multi copii talentati pleaca pe la 14-15 ani in strainatate etc.
90% din jucatorii de la nationala sunt stelisti , sa facem ceva pe ei si pe cei care tin cu aceasta echipa. Din cauza lui Becali s-a ajuns unde s-a ajuns ( becali plateste media si antrenorii la nationala ) pentru a le creste pretul jucatorilor de la fcsb . Avem un fotbal corupt .
ce mare antrenor e Hagi ???? a trait in liga 1 din blaturile facute cu ciobanu' si cu blatul arbitrilor !!!!! *** !!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.