Alte știri din fotbal
Marius Croitoru i-a pus gând rău lui FCSB: „Mergem la București să ne calificăm”
0
Schimbare majoră în Superliga » Modelul pe care LPF vrea să-l preia din Austria: „Altfel n-o să producem rezultate”
0
Dinamovistului căruia nu-i pasă cu cine se va duela pentru Conference League: „Ne gândim la noi și să învingem”
0
„Mai mare trădare decât asta? Înseamnă că a vândut” » Daniel Pancu, desființat după ce și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele probabile + cote
0
Românul care a „rupt plasele” în Turcia s-a convins de Mirel Rădoi la Gaziantep: „Nu este ușor”
0
Caruselul antrenorilor în Serie A » Plecarea lui Conte de la Napoli provoacă un domino cu multiple ramificații!
0
Real Madrid - Athletic Bilbao, în ultima rundă din La Liga » Dani Carvajal își ia rămas bun de la fanii de pe Bernabeu
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Stațiunea de la malul mării care nu s-a mai construit. Moșierii stăpâni de ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
pe baietii titulari i-a anuntat de aseara... sa se pregateasca psihic, sa se incarce... dar Father Chicken astazi baga pe altii, ca la pensie omul se mai razgandeste, mai uita... :)) Hai ai nostri !
Ce te strofoci? Sa ai tupeu e o calitate?
Alibec unde e mai Sumi?
Chiar si asa, cu toate minciunile care s-au scris despre el, este cel mai bun pe care il avem...
Poate că Iordănescu are probleme cu capul cum poate sa il bage pe .Chipciu si pe Prepeliță rezerve la echipile unde joaca .înlocuind cu Andone.si cu Alibec poate că avea vsise horor..
ok fie e golgheterul nationalei sa zicem ca icoana are dreptate,dar de la chipciu ce spera? dar de la stancu si tatarusanu care ne-au batut in meciul cu franta
Alibec ne a pierdut meciul cu Franta. Vezi in reluare ce face la golul doi si discutam apoi.
SA NU JOCI CU ALIBEC DIN PRIMUL MINUT, ASTA INSEAMNA SA AI TUPEU. NE MERITAM SOARTA DIN PLIN...
Joaca si Stanciu (care a scos 11m) si Stancu care a inscris. Valurile astea de Mironiuci nu au nicio credibilitate !
prepelita stie cu mingea mai mult decat hoban...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.