Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
stiu ca e stelist, asta e acelasi lucru cu fesebist sau nu? p.s asa o fi, da sper ca datele nu sunt de pe wikipedia unde lord tanase a luat 3 campionate mondiale si 4 europene!
ti-am zis, ca orice `afon`, esti si insistent, ca deh, paralelul nu e paralel destul, daca nu esti si fudul, da, alibleg a fost junior la steaua, o perioada, dar tu daca esti paralel, normal ca nu ai de unde sa stii, si da aliblegu, suprise, surprise e stelist:)
Iar Rat a fost cel mai bun fotbalist de pe teren, nu?
2001–2006 Callatis Mangalia 2006 Steaua București 2006–2008 Farul Constanța
Ai vazut la radio meciul? sa-ti mai spun ca a fost fotbal si nu maraton, papagalule stelist; au alergat ca nistr besmetici, fara nici un folos;
Stancu a jucat singur pe toata banda stanga. De ratat au ratat si francezii.
Misterul e daca Sapunaru e capabil sa se replieze, nu daca Torje e mai bun pe faza de atac.
Si Stancu ce a facut? A reusit sa isi bata joc de 2 faze de gol clare una fiind asa zisa "foarfeca". Cat despre Alibec mai uitate odata la meci prietene.
ALIBEC LA JUNIORII STELEI :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) DOAMNE CUM II SPALA GIGI SI MM PE CREIER P-ASTIA :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) NU AI CUM SA NU ITI BATI JOC DE ASTIA :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) BA ALIBEC E DIN MANGALIA SI A CRESCUT LA FARUL SI L-A LUAT INTER LA ACADEMIE LA 17 ANI :))))))))))))))))))))))))
pustiulica, hoban timp de 45 de minute a fost pe nicaieri, cel putin, sincer, nu te supara, nu prea mi-as pierde timpul cu tine, se vede ca esti paralel cu fenomenul, si in afara de faptul ca esti paralel mai esti si insistent ca orice paralel, asadar eu mi-am spus parerea, tu ti-=ai spus=o pe a ta, oricum decizia o ia Puiu, nu tu, nici eu, so...drum bun, si i-al si pe hoban cu tine:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.