Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
13
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
A oprit FCSB - Fenerbahce pentru că... așa a vrut el! Incidentul care nu s-a văzut la TV
0
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
2
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
3
18 meciuri în desfășurare: toate echipele calificate din grupa Europa League, clasament în timp real
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Oare cam câte commenturi defavorabile vor mai trebui scrise, pt.ca domnul Ioanițoaia să înțeleagă faptul că scrie banalități şi că dânsul nu va putea face saltul pentru a depăşi nivelul mediocrității.Omul a devenit PENIBIL!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnule Ioanitoia cu respect dar si cu regret noi cititorii articolelor ne infruntam cu cenzura aici acasa.Ne sunt ignorate cenzurate gandurile sinceritatea a ceea ce simtim.In cazul asta va rog demonstrati ce inseamna o nationala fara naturalizati si cine ne poate impune asta.Apropos de teroristi si de fotbal:nationala franceza fara francezi si terorism inventat!
oare a scris si de actul prezentat de domnul adrian mititelu conform caruia cocosul francezilor e clonat? :| :)))
Nu suport fitele de acestui ziarist inventat de comunistul Adrian Paunescu. Intrebare de bun gust: Credeti ca francezii au asteptat acest articol al lui Ioanitoaia ? Articolul s-a adresat francezilor sau romanilor ? Nu categoric ! Articolul nu s-a adresat nimanui... Moft la batranete.
Cel mai slab ziarist (daca se poate numi asa ) . Mai mult fan Steaua decat jurnalist .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.