Alte știri din fotbal
Răzvan Lucescu a venit în România și a făcut pomana de 40 de zile a lui Mircea Lucescu la un centru de nevoiași
0
Cum a comentat Zeljko Kopic repetarea unui Derby de România la barajul pentru Conference: „Nu contează”
0
Nu mai rezistă! » Joacă la baraj pentru FCSB, apoi e DISPERAT să plece
0
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan convocat cu Georgia și Țara Galilor
5
Știri din fotbal internațional
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Manchester United și-a confirmat antrenorul » Michael Carrick a semnat pe 2 sezoane
0
Pep Guardiola și-a anunțat oficial plecarea de la Manchester City! Discurs emoționant: „Am pierdut-o pe mama și clubul m-a ajutat”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Corect !!!
TVR a avut de ales: cumpara Euro 2016 sau da premii la sindicalisti. Si au ales.
Și pe vremea lui Ceaușescu, cât eram noi de strânși la pungă, jocurile naționalei la europene sau la mondiale erau transmise de televiziunea publică. Eurovision-ul mai bine lipsă. Ce să văd? Femeia cu mustață? Că p-aia cu barbă am văzut-o. Știu, sunt prea bătrân și nu-nțeleg eu show-ul.
Hahahahahaha.....................foarte bine si asa va trebui . Cea mai saraca tara in EU . Numai gura si hotia este de voi .
Esti fcsb-ist,este?
Asadar tot inainte......spre prapastie.
Contractele nu se fac acum in ajunul competitiei...Sa-i multumeasca proletariatul lui Ponta ca a refuzat finantarea de la guvern a CE din Franta doar pentru ca director al TVR nu era unul de-al lui din partid in schimb nu s-a uitat la 100.000 de euro dati la mega-mitingul faraonic la campania lui prezidentiala pe Arena Nationala.
Au cumparat cei de la Telekom altfel Dolce sunt niste morti de foame ei cred ca dau buzna oamenii sa se aboneze sa vada kitsch-ul de campionat european.Vise !!!
sa-l cumpere tineretul liber si frumos,impreuna cu ,,sase,,(5) case !doar si-au luat tara inapoi,nu?!
Da, o sa plangem toti ca nu mergem la Eurovision si nu-i auzim pe comentatorii aia penibili.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.