Alte știri din fotbal
Adrian Mazilu a dat declarația serii: „Dacă nu mă băga, nu cred că marcam”
0
Andrei Nicolescu anunță două transferuri la Dinamo: „S-ar putea să avem mai multe opțiuni cu Rapid”
0
Dinamo s-a impus la scor cu Voluntari, dar un om din atac n-a primit notă de trecere: „Absent” » Cine a luat 3
0
Cătălin Cîrjan a tras o sperietură groaznică: „Au făcut niște semne disperate”
0
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru, primul GOL pentru Union SG! A prins un voleu superb
0
Real Madrid a câștigat amicalul cu echipa românului din Ungaria
0
PSV, surpriză în prima etapă din noul sezon! A primit golul decisiv în minutul 90+3 » Ce a făcut Dennis Man
4
Epic fail » Mii de oameni au venit la „nunta” lui Cristiano Ronaldo și au avut parte de o MARE surpriză!
3
Lifestyle
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
6
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
7
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
O dronă a intrat dinspre România în Bulgaria și a explodat la 100 de metri ...
Libertatea
Moody’s a cruțat România. Acum politicienii pot strica tot. Avertismentul ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Cât costă să mănânci la restaurantul din Saint-Tropez preferat de Brigitte ...
Libertatea
Sumudica: "Mi-e jenă că sunt campionul acestui fotbal." Ai mare dreptate draga Sumi, daca tu ai ajuns campionul fotbalului din Romania nu cred ca trebuie sa ne mai miram de ce ne-a batut Albania fara drept de apel! Noua, milioanelor de suporteri din tara si de aiurea ne este jena ca avem un asemenea circar pe post de port-drapel al fotbalului romanesc! Poate ca nu e intamplator: ne-a batut Albania in sezonul in care Sumudica a castigat campionatul!!! Fotbalul romanesc este acum oglinda perfecta a valorii tale: ***, inept, circar, tupeist, borfas, parior, golanesc si lipsit de orice urma de onoare sau valoare sportiva! In Giulesti astea sunt insusiri apreciate si obligatorii, dar in fotbalul adevarat nu exista! De-asta a ajuns Albania peste Romania la fotbal: ei au un antrenor italian, noi il avem pe Sumudica!!! Sa ne traiasca!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da cand ai facut blat cu Koltescu, Hategan si Rednic nu ti-a fost scarba ? Acum s-a vazut valoarea lui Ali, nu cand il lasau dinamovistii sa dribleze si sa dea gol !
nu ma compar cu tine,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai daca tu esti plin de scarba , noi ce sa zicem ...... tu faci parte din sistemul asta defect, esti un trisor care pariaza desi sti ca nu e ok, ai gura mare si te crezi mare antrenor intr-un fotbal vai de capul lui. transferi jucatori straini si apoi te lamentezi ca nu avem nationala. du-te la camile ca acolo poti paria si castiga bani multi iar cel mai important este ca nu te mai vedem.
afara cu penaliiSumi are dreptate psdul inroleaza prostimea
cascheta Burlene GABITA oprea va asteapta in Partid votati pensile specialesi doctoratele si coloanele oficiale din bani publici
Ai dreptate...prin anii 90 si ceva era o vorba sfanta...SINGURA SOLUTIE INC-O REVOLUTIE !! (mai bine zis, lovitura de stat...)
Lui sumudica ii e rusine ca este campionul romaniei,dar nu a spus ce valoare de *** are campionatul.Credea ca alibec a lui va juca contra Chiajnei si a Voluntariului !!!??? Intr-o tara unde se fura de se rupe,unde se arata tatele si curul si devii vedeta peste noapte,unde se fac figuri cu masini luxoase si nu in ultimul rand cu presedinti penali,ce pretentii sa ai !!!??? Uitati-va putin ,la ce echipe sunt jucatorii romanai si atunci ne dam seama ce valoare avem !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mare prost mai esti, se vede ca *** si nu prea gandesti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.