Alte știri din fotbal
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
0
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
4
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
4
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul emoționant lăsat de iranieni în vestiar: „Am venit la Los Angeles cu mândrie...”
0
Replica lui Lamine Yamal pentru fanii saudiți » Austriecii tremură: „Nu vrei să-l întâlnești”
0
Marcelo Bielsa, în stare de șoc după Uruguay - Capul Verde: „E greu de înțeles”
0
Selecționerul din Capul Verde e all-in, după surpriza cu Uruguay: „Ăsta trebuie să fie obiectivul”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Eu nu inteleg ce control fac francezii la accesul pe stadioane dacă astia intră cu ce vor acolo ?! Torțe, petarde, ....rușii au intrat cu pistoale de semnalizare și au lansat rachete către englezi !!!! Ar trebui ca UEFA, să i-a masuri prima data impotriva organizatorilor care sunt depasiti de evenimente total atat in stadioane cat si in afara lor ! Dacă in loc de torțe, intra unul blindat cu ...explozibil ??!!!
bine ba...cum sa aplici aceleasi sanctiuni si ptr rusi spre ex care au facut prapad in meciul cu englezii? suntem mici si intodeauna impotriva celor mici se iau cele mai dure sanctiuni posibile!!
Sper sa aprinda si la meciul cu Albania...si amenda sa fie cat mai mare ...
Pentru unguri a meritat, noi şi bătuţi, şi egalaţi şi cu banii luaţi.
Îmi plac sancţiunile astea cu suspendare, parcă am fi în Romania :)))
E cam vag. Cu cât timp înainte de meciuri şi cât timp după ? Doar pe stadion sau şi în afara lui, asta nu se precizează ?
da, dar sunt penibili, ei inca nu au terminat de dat sanctiuni celor care s-au batut ca *** insa s-au gasit sa o faca cu noi cei mai periculosi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mi se pare normal sa procedeze asa, legea trebuie aplicata. Oricum si penalizarile vor fi mult mai mici.
Nu exagera, suporterii romani s-au comportat civilizat si nu au creat probleme. Treaba asta cu niste torte in tribune pare o joaca de copil pe linga ce au facut rusii si englezii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.