Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
BV MAAAAAAAAH.. :) G.. DIN PACATE ..NOI .. CA PROSTII VOM RAMANE VICTIMELE DE LA MIJLOC.. DE CE NE-O FI ASA DE GREU SA FIM MAI UNITI SI SA INTELEGEM CA.. NIMENI NU NE VREA BINELE..DE S VESTICI SAU ESTICI.. TOTI SUNT PE JAPCA..
Sa ne amintim cum ne-au eliminat dupa incidentele din Olanda sau cele din Ungaria.
deci in toate pozele si fimuletele vad doar asta, rusii aruncand cu tot ce le pica in mana in special sticle de bere care sunt aproape mortale, deci normal ca fugi din calea lor cand vezi 10 000 mii de insi carearunca cu mii de sticle spre tine, ca asta nu e bataie, e lasitate din cale afara
Rușii sunt niște barbari ! Nu s-au civilizat deloc in cei 70 de ani care au trecut de cand au invadat Romania ! Bolșevicii împuțiti purtau deșteptătoare atârnate la gât si violau femeile ! Asta se întâmpla in 1945 ! Acum imbecilii din galeria rusnacilor procedează asemanator ! Trebuie trimiși acasă iar Rusiei trebuie sa i se ridice dreptul de a organiza Mondialul din 2018 !!! Locul rusnacilor este in Asia !!
Probleme cu fanii englezi au cam aparut peste tot unde au mers in masa. Pai in Anglia nu prea iesi pe strazi inainte si dupa peciurile intre rivale. Pe stadion stau malc insa in afara lui se bat ca orbii.
daca faceau suporterii romani asa ceva imediat ne eliminau din competitie asa ca nu mai am ce zice! rusineeee uefa
Cotropirea Crimeei? Omule pune mana pe cartea de istori si posta aici baliverne. Cand a fost Crimea a Ucrainei? Vad ca esti cam *** in ale istoriei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai, mai, nu mai fiti rai... Astia-s adevarati fani, nu mancatori de pufuleti. Sa vedeti ce coregrafie o sa pregateasca rusnacii. Croita cu secera si parafata cu ciocanul...
Invers: culeg ceea ce seamana.
Alooo ce-ai aici teren de razboi pentru ***?? Astia sunt adevaratii *** ai Europei. *** oameni care nu merita nici buletine!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.