Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
numai asa se va curata fotbalul din Romania!Burleanu e cu cutitu' la os,nu mai are sprijin politic si spune tot! Euro asta a fost distrus pt tara noastra numai din cauza clonei fcsp-iste!
Daca e finala Portugalia-Franta...........mai bine as revedea "Dragoste si apa calda" decat sa ma uit la meciula ala.........dar nu va fi!
nici macr in gluma sa nu-i compari pe cei doi:) un singur element au/aveau in comun, nebunia, in rest...:)
e clar!scursurile franceze trebuie sa castige!nu a fost nici vorba de penalty.nemtii sunt urmariti si din cauza antipatiilor politice. p.s. ***!:)))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***. Faci cinste clasei de mocofani, badarani si mitocani lipsiti de maniere si de cel mai elementar bun simt, care nu pot purta o conversatie normala fara a jigni. Culmea, nici macar nu ma cunosti. Daca citeai cu atentie ce-am scris, ai fi vazut ca nu am vorbit de penalty ca atare, ci de faptul ca i-a atins mana, ceea ce a fost evident. Am raspuns utilizatorului care spunea ca hentul nu a fost clar. Nu te obosi sa-mi raspunzi pentru ca nu-ti voi mai citi comentariul sau raspunde la el. Vei fi tratat in concordanta cu interventia de birjar pe care ai avut-o: ca un nimic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adica sa inteleg ca tu in Romania l-ai vota pe unu gen Becali sau raposatul Vadim,sau ce?????
Probabil ca nu,dar Trump ar fi o schimbare.
Invata despre Franta si UK la , lectiile lor de istorie......ca trebuie....:D...Acum,daca stiu pe unde e Europa e alta chestie.....;) Dar cu avionul in zilele noastre....se afla usor
da, tactic. neuer nu putea sa degajeze in minutul 2, ca toti fundasii lui din apropiere erau blocati. acolo a fost sah.
DEUTCHLAND..RAUS.. HIJOS DE LA GRAN.. .. ALLEZ LA FRANCE..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.