Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici
0
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
0
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu ar vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Toate detaliile în timp real de la reporterii GSP
8
FC Botoșani - FCSB. Duelul pentru locul 1 din play-out deschide etapa 3 » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Manchester City vrea să prelungească cu Pep Guardiola » Când va primi răspunsul
0
Internaționalul german va avea clauză pentru Real în contract!
0
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cum banuiesc ca Italia nu va pierde la 3 goluri in fata Irlandei e sigur ca locul 3 din aceasta grupa va avea un punctaj mai slab decat l-am avea noi, DACA am invinge Albania. Asta e bine. Deocamdata.
Cum cea mai mare pana acuma? Pai ieri Spania nu tot cu 3-0 a batut?Voi stiti macar in ce an suntem?
Acum Italia e sigura de ocuparea locului intai in grupa, deci e posibil s-o lase mai moale cu Irlanda in ultima partida. Doar ca pierzand la 3 goluri cu Belgia, Irlanda va avea golaveraj negativ in modul cel mai plauzibil. Asta e bine pentru noi. Suedia nu cred ca poate bate Belgia, ca sa-i ia locul in optimi. Italienii vor avea insa un adversar foarte-foarte greu in optimi: Croatia, cel mai probabil (sau Spania, daca pierde cu croatii - desi nu cred). Iar experienta italienilor cu croatii e cumplita: o singura victorie, in plin razboi, intr-un amical de pe vremea ustasilor. In rest, din 8 meciuri jucate de la independenta Croatiei, italienii n-au castigat niciodata. Foarte pragmatici de obicei, e posibil ca acum italienii sa fi cazut intr-o capcana. In acest timp Belgia va juca cu castigatoarea grupei F, in cel mai rau caz Portugalia. O echipa care depinde prea mult de un Ronaldo ce trebuie sa se protejeze pentru a face fata numeroaselor sale obligatii contractuale si la Real Madrid. Deci cred ca Belgia va nimeri mai bine de pe 2 in grupa decat Italia de pe 1.
cea mai mare hotie ar fi sa mearga 3 din grupa Romaniei. e un atentat la adresa fotbalului. daca nu era vorba de tara gazda, din grupa noastra toate ar fi trebuit sa merga acasa dupa grupe.
ar fi o hotie ca din grupa asta sa mearga mai departe 3 echipe. si doua sunt prea multe. doar italia merita sa treaca mai departe din grupa asta.
Lukaku este cel mai belgian dintre toti.
Belgia are jucatori de valoare,dar ca echipa nationala e zero.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.