Alte știri din fotbal
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Apropiatul lui Alibec dezvăluie adevăratul motiv al rupturii dintre atacant și FCSB
0
Hermannstadt - Rapid, în etapa #25 din Superliga » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Petrolul - Unirea Slobozia, duelul suferinței în etapa #25 din Superligă » Echipe probabile și cote la pariuri
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a bătut tot în Liga Campionilor, însă rivalele din Premier League au încasat mai mulți bani
0
Mercato s-a încheiat în Top 5 campionate din Europa » Achiziții de 1 miliard €. Cele mai tari transferuri în 2026
0
Francezii sunt scandalizați de declarațiile sexiste ale legendarului Guy Roux
0
Ionuț Radu i-a impresionat pe jurnaliștii de la Marca: „Ce ambițios!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cine este Andrei Gabriel Benghea Mălăieș, românul cu 11 venituri pe lună: ...
Libertatea
Vorbesti singur?? Vezi ca e o sageata in dreapta si apare "raspunde" cand pui cursorul pe el !!!
hai Romania!_:))))))
Macar rusii ( fanii ) le-au dat la englezi cu huliganismul in cap :D
Declaratia d-lui Sumudikov, antrenorul echipei Astralnaia Ghiurghevsk, campioana Rusiei: ”Nu trebuie să mai fim laşi şi să ascundem mizeria sub preş. E tragic şi trebuie stopat tot ceea ce se întâmplă în fotbalul rus. Sunt culise incredibile, mi-e şi scârbă să mai vorbesc. Ar trebui să-şi dea toţi demisia de la Federație! Eu am spus că am jucat jalnic până la meciul cu Țara Galilor, nu vorbesc acum după război. N-am eu nivelul să-i dau sfaturi domnului Slutski, dar e ruşinos ceea ce s-a întâmplat. Deşi parcă şi acest termen, ruşinos, e blând. Şi-au bătut mulţi joc de «sbornaia», aşa că ar trebui să demisioneze azi! E inadmisibil cum s-a pregătit turneul final, cu demiteri, cu scandaluri, cu trialuri, fara Budeskov si Alibekov. Mi-e ruşine şi mie că reprezint echipa campioană a Rusiei. Ca o idee, tot ce a fost la acest Euro a fost o batjocură. V-am zis, să vă gândiţi la cum s-a pregătit Euro şi ce a fost în Franţa. O ruşine!".
De cand cu scandalul voi nu vedeti ca Rusia nu mai joaca nimic!Poate si Ucraina.Dupa turneul asta sunt sigur ca ceva rau se va intampla.
corect ar fi fost Rusia se duce acasa, nu ramine acasa dar, ma rog, e o treaba de nuanta fina aici
asa ma gandeam si eu ,dar cred ca ne umileau galezii,numai ca eram acolo si era meci eliminatoriu,orice era posibil...
Există unii mai ratoni ca noi: ruşii! Mă bucură performanţa galezilor, dar nu-mi pot împiedica gustul amar al gândului că dacă ne-am fi calificat, am fi jucat cu ei pentru un loc în sferturi.
Mentalitate de roman **** *** Nu-mi spune, esti salariat si nu prea ai cine stie ce scoala, familie de bugetari, etc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
https://www.youtube.com/watch?v=4DtpVHq-o-E
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.