Comentarii (24)
nesv1234
nesv1234  •  13 Noiembrie 2015, 01:14
Postat de nesv1234 pe 13 Noiembrie 2015, 01:13

Daca tie ti s-a parut ca ungurii ar fi nemultumiti de cele 2 egaluri cu noi te sfatuiesc sa revezi mai atent meciurile

*Ar avea vreun motiv sa fie nemultumiti

nesv1234
nesv1234  •  13 Noiembrie 2015, 01:13
Postat de commy_d pe 12 Noiembrie 2015, 23:52

Pardon,Ungaria e peste noi,si ca lot si ca joc.La prima vedere un joc echilibrat,dar tot nu inteleg ,Nordtveit,Odegaard,Pedersen,Elyounousy,titulari de baza,de ce nu a inceput cu ei?

Daca tie ti s-a parut ca ungurii ar fi nemultumiti de cele 2 egaluri cu noi te sfatuiesc sa revezi mai atent meciurile

commy_d
commy_d  •  13 Noiembrie 2015, 00:12
Postat de agiler pe 12 Noiembrie 2015, 23:54

Pai vezi cum a jucat Norvegia in calificari si cum a jucat Ungaria .Repet Norvegia sa facut de ras.

Mai este un retur,eu merg in continuare pe mana nordicilor

agiler
agiler  •  12 Noiembrie 2015, 23:54
Postat de commy_d pe 12 Noiembrie 2015, 23:52

Pardon,Ungaria e peste noi,si ca lot si ca joc.La prima vedere un joc echilibrat,dar tot nu inteleg ,Nordtveit,Odegaard,Pedersen,Elyounousy,titulari de baza,de ce nu a inceput cu ei?

Pai vezi cum a jucat Norvegia in calificari si cum a jucat Ungaria .Repet Norvegia sa facut de ras.

commy_d
commy_d  •  12 Noiembrie 2015, 23:52
Postat de agiler pe 12 Noiembrie 2015, 23:47

Norvegienii sau facut de ras si sau umplut de ridicol sa te bata acasa niste desculti.

Pardon,Ungaria e peste noi,si ca lot si ca joc.La prima vedere un joc echilibrat,dar tot nu inteleg ,Nordtveit,Odegaard,Pedersen,Elyounousy,titulari de baza,de ce nu a inceput cu ei?

agiler
agiler  •  12 Noiembrie 2015, 23:47

Norvegienii sau facut de ras si sau umplut de ridicol sa te bata acasa niste desculti.

xnread
xnread  •  12 Noiembrie 2015, 23:46

Am prezis si s-a intamplat.Felicitari Ungaria/Gratulalok Magyarorszag:)

commy_d
commy_d  •  12 Noiembrie 2015, 23:33

Oare sa mearga *** la Euro? Cine crede....nu inteleg Norvegia dc nu a jucat cu primul 11?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fangigi
fangigi  •  12 Noiembrie 2015, 22:52
Postat de gicab pe 12 Noiembrie 2015, 21:34

Cine tine cu steauaa...

Sa-i scoatem maseauaaa!:)))

gerulozaurus
gerulozaurus  •  12 Noiembrie 2015, 22:32
Postat de alexbibirica1 pe 12 Noiembrie 2015, 21:58

cu ungaria :) ... dar voi cu cine tineti ?

eu tin cu arbitrul

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează