Comentarii (24)
boboc331
boboc331  •  12 Noiembrie 2015, 22:13

Ungaria joaca cu banderole negre, daca o face datorita tragediei "colectiv' atunci Respect

alexbibirica1
alexbibirica1  •  12 Noiembrie 2015, 21:58
Postat de gicab pe 12 Noiembrie 2015, 21:34

Cine tine cu steauaa...

cu ungaria :) ... dar voi cu cine tineti ?

americanu197
americanu197  •  12 Noiembrie 2015, 21:48

***... au picat doar cu norvegia

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gicab
gicab  •  12 Noiembrie 2015, 21:34

Cine tine cu steauaa...

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează