Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Nu sunt fan Piturca,dar este antrenor.
Ne mai miram cum esuam in continuu in fotbal...Piturca analistul ***, luam lectii de la unul care confunda pe Lukaku cu Llullaku, si care a marturisit nonsalant ca habar nu are cine e Patrik Shick, desi omul are sezoane decente la Leverkusen, Roma, Leipzig...dar na, pt prostanacii astia, daca nu esti jucator la cocalari gen Barcelona si Man City, nu existi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru că nu a putut să joace cu mai mult de 10 fundași :)))
Piti, tata, explica-ne tu, antrenorul de euro, de ce in 2008, la meci decisiv cu rezervele Olandei, ai jucat cu 10 fundași.
Ceva dreptate are... apararea Frantei a fost dezastruoasa, desi au avut 3 fundasi centrali cu talie au luat 2 goluri cu capul cu om aproape fara marcaj. Apoi golul 3... a scapat ala pe mijloc complet liber... si nu pt ca au facut elvetienii cine stie ce faze ci pt ca francezii pur si simplu au stat prost. Poate nu erau obisnuiti cu sistemul? s-au incurcat? n-am idee dar asta e realitatea. Concluzia lui Piturca nu mai este corecta... nici vorba ca Deschamp sa joace defensiv, Pavard și Rabiot nu s-au retras, ba in repriza a 2-a dupa schmbare Franta a avut destule momente in care pur si simplu era asezata in 2-4-4 pe teren..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.