Alte știri din fotbal
De la sat în elită? Echipa sponsorizată de cei mai bogați români mizează pe fiul lui Florentin Petre și pe un fost campion: „Am avut un parcurs peste așteptări”
0
Universitatea Craiova - Konyaspor » Primul joc-test din 2026, sub ochii lui Rotaru: GOL în minutul 52 din lovitură liberă
1
Imaginile zilei în Antalya! Rivalele de moarte, amicale spate-n spate, la 5 metri distanță » Dialog între Rotaru și Nicolescu
0
A plecat de la CFR Cluj din a doua „încercare”: e în drum spre București
0
Știri din fotbal internațional
Antena 1 ar dori 5 milioane de la TVR pentru a ceda 1/3 din Campionatul Mondial 2026
0
Schimbul propus Fiorentinei de Inter, după ce Chivu l-a ratat pe Joao Cancelo
0
Italienii scriu că Radu Drăgușin e obiectivul real în defensiva Fiorentinei » „Tottenham ar putea fi convinsă, dar...”
0
Tensiuni mari la Lazio: Maurizio Sarri își face valizele!
0
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
România cere acordul Emiratelor Arabe Unite pentru a-l urmări penal pe ...
Libertatea
Folosirea armatei pentru a prelua Groenlanda este „întotdeauna o opțiune”, ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Sebastian Bodu, șocat: Impozitul pentru mașina mea hibridă a crescut cu ...
Libertatea
Bravo Hategan! Cand britanicii vor da inapoi tot ce au furat de secole si vor sta in genunchi in fata celor pe care i-au asuprit, atunci o sa stam si noi. La fel si americanii. Sa paraseasca America si sa le dea pamantul inapoi indienilor si toate bogatiile furate altor tari. E valabil pt toate fostele imperii
Prestație buna a lui Hațegan. Despre îngenuncheat, de ce ar face-o!? Italienii mai zic, dar nici de la ei nu au stat in genunchi decât doi păcălici. Țara Galilor!? Pe cine au colonizat ăia!? Sa îngenuncheze englezii, ce treaba au galezii!?
Hategane, de ce nu ingenunchezi? Ce, crezi ca BLM e un instrument politic pentru instalarea noii ordini mondiale? Injenuncherea!
A fost dault grosolan. Tu nu ai însă bun simt
Foarte bine ca nu s a pus în genunchi ce era obligat ?
Bravo Hategan pentru prestatie! Pentru hateri: "in instrucțiunile UEFA de dinaintea meciurilor se anunță că astfel de faulturi trebuie sancționate cu cartonaș roșu". Restul e gargara ieftina.
Un medic, pe numele lui Ovidiu Hategan isi respecta meseria si a luat o decizie corecta si conforma cu realitatea. Mai posteaza unii pe aici ca e prea dura !?! Pai ce, sa-i rupa piciorul sau sa-l bage in spital ca sa-i dea rosu? In ceace priveste faptul ca nu a ingenunchiat, este prea mult teatru. Comportamentul tau civilizat ca om al societatii este mult mai important si benefic pentru omenire decat o mascarada. Condamn cu putere ura de rasa, insa a ingenunchia la fiecare meci, nu este metoda cea mai buna de a-ti exprima solidaritatea ! Ba dimpotriva !
De ce trebuia sa se puna in genunchi Hategan?? Daca jurnalistii au uitat, ar trebui sa le reamintim ca nimeni in tara asta nu s-a pus in genunchi in toata existenta ei decat atunci cand si-a cerut femeia de sotie. Hategan isi respecta numele, derivat din "Tara Hategului". Felicitari!
Respect Talpan
Ce tari a pradat SUA? Pai a inceput cu Mexicul prin secolul XIX, a continuat cu Japonia, dupa WWII si a urmat epoca glorioasa a sustinerii diversilor dictatori sau marionete, la mare lupta cu Rusia. Nu-mi dau seama daca esti naiv sau chiar nu stii pe ce lume traiesti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.