Alte știri din fotbal
Arena lui Beșiktaș e „casa” Teodorei Meluță » Sfaturi utile pentru fanii români: „Atenție la transport!”
0
Ionuț Rada îi cunoaște secretele amicului Calhanoglu și le dă sfaturi „tricolorilor”: „Să aibă un cod de comunicare. Nu se vor auzi în vacarm”
0
Dorinel Munteanu, despre jucătorul lăsat în afara lotului de Mircea Lucescu: „Va veni și timpul său”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Bravo lor, este deja penibil sustinerea pentru acest nou isis.
Noi îngenunchiem si la televizor.
Bravo, tot respectul!
Demnitatea unui popor consta si in felul in care isi duce traiul..eu zic sa lasi mai moale cu dictatorii si alte ineptii..o fi orban nu stiu ce dicatator,dar ungurii sunt la ani lumina in fata noastra..ai autostrazi ca in ungaria?spitale ai ca in ungaria?spauri la tot coltul ca si ungaria?4 fabrici de masini(mercedes,audi,bmw,suzuki)ai ca si in ungaria??ma gandeam eu..si spre deosebire de tine,orban nici nu ingenuncheaza..asa ca mai lasa ma cu dictatura si cu retorica ieftina..respect ungurii ca au coloana!!respect stanciu si nedelcearu!(or fi si astia unguri;)))
Respect ungurii!!
Ce a ajuns si fotbalul asta... atatea discutii despre ingenuncheri pe stadioane. Traim in epoca a prostiei si a prostilor ajunsi la putere.
Cinste lor!
Incepe sa imi placa de Ungaria!
Tu esti prost sau chiar nu înțelegi nimic de ... prost ce esti !
Respect Ungaria! Daca tot ne-a privat de calificare la Euro Radoi prin lamentabila prezentare a Romaniei in baraj, cred ca cu ocazia acestei atitudini demne a federatiei Ungariei o sa tin cu ungurii la acest campionat european.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.