Alte știri din fotbal
Supărat că ratează Oțelul - FCSB: „Să-mi explice cineva!”. La ce rezultat speră diseară
0
De asta a ERUPT Cristiano Bergodi! Avem tot tabloul scandalului: „Puteam să-i fiu tată!”
16
Pancu a anunțat un transfer iminent la CFR Cluj » GSP i-a aflat numele: fostul jucător de la Rapid!
3
Raportul „centralului” Rareș Vidican, după scandalul iscat între Cristiano Bergodi și Andrei Cordea
8
Știri din fotbal internațional
Fără echipă din vara trecută, George Pușcaș li se alături lui Ionuț Radu, Florinel Coman și Adrian Șut: „Bun venit în familie”
0
Cole Palmer doboară recorduri în Premier League » A depășit și legendele lui Chelsea
0
Leo Messi ia startul în noul an cu un gol fantastic!
0
Antrenorul lui Radu Drăgușin, prins în ofsaid: „OK, nu știam asta”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
După ce a mers la sală în Oradea, un american spune că România e mai ...
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
Contra a făcut echipa prost, nu i-a citit pe ăia, golul doi a fost regulamentar, cred. Puteam obține maximul de puncte cu o echipă făcută analitic, nu-s de speriat norvegienii, așa simt eu acum. Avem șanse la calificare dacă ne disputăm meciurile de acasă cu discernământ și rațional.
Du-te bă, du-te cît vezi cu ochii si ne te mai opri....cioban ce esti
Maxim joaca foarte bine si 10, chiar mai bine decat in banda. S-a vazut si aici pe final, cand a intrat de cateva ori prin dribling in axul central. Fix cand conta mai mult.
Apropo, sper ca-ti dai seama ca rusii sunt vecini cu norvegienii, cu noi nu mai au demult frontiera :)))
Maxim n-are treaba cu Stanciu! El trebuia sa joace in locul lui Grozav iar Hagi in locul lui Stanciu!
La asta ma gandeam si eu, arbitrii astia au facut mai multa imagine pozitiva pentru Rusia decat ar fi facut Putin daca ne ieftinea gazul cu 10% :)))
La fundasi se vad imediat gafele, iar Grigore a facut 2-3 gafe uriase! Si in R1 a iesit tarziu la offside, noroc ca a ridicat ala fanionul cand scapase norvegianul singur cu Tàtà! Tosca nu trebuia convocat, am spus-o deja!
Iar ne imbatam cu apa rece dupa un egal scremut si doua goluri marcate neregulamentar!
Le-a luat săracul, că era singur acolo, Toșca era la linia de mijloc, încă ataca poarta adversă. Să nu-mi zici că Grigore n-a jucat bine, că tăiem legăturile ce ne leagă despre fotbal.
Absolut. Dar anton a jucat de conjuctura, acolo e marin.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.