Comentarii (10)

serg_iordan  •  13 Iunie 2019, 11:05

Pai și politicul de când decide in fotbal...la nivel oficial?

delphy08  •  13 Iunie 2019, 10:44

Aveti raspunsul la intrebarea ,de ce jucatorii sarbi de valoare reusesc sa se impuna in cele mai grele vestiare din fotbalul european si ai nostrii ,din pacate,joaca 3,4 meciuri apoi sfarsesc prin a fii imprumutati sau vanduti in Golf...Antrenorii sarbilor ii invata pe langa fotbal,respectul si lupta pentru niste principii care au legatura cu lumea in care traiesc si cum se castiga acest respect...La noi e jale mare din acest punct de vedere...In afara lui Mirel Radoi care pare respecta aceste principii ,in rest,cel putin la 1 liga la noi,este cam gol din acest punct de vedere..Sper sa reuseasca cu nationala de tineret si sa urce la echipa nationala...

boierasul  •  13 Iunie 2019, 09:00
Postat de Catalin Danger pe 13 Iunie 2019, 01:55

Pai omul este nationalist,nu ca romanii se Primeasca echipe unguresti in campionat,ce ar fi insemnat ca o echipa din Albania sa fie Primita in camPionatul Serbiei ? ? ? Doar in Romania se poate intampla ca o echipa Ungureasca si finatata de Unguri sa fie primita in campionatul nostru,mai bine primeam in campionat o echipa din Republica Moldova decat din Ungaria,suntem o tara de tot rasul,nu sa mai pomenit asa ceva nicaieri in lume. Tot respectul pentru acest antrenor. ps: populatia murea de foame in casa si tot pSD votau...tipic Romanesc !

cand au votat PDL sau USL au mers in vacante la Paris)))

Catalin Danger  •  13 Iunie 2019, 01:55

Pai omul este nationalist,nu ca romanii se Primeasca echipe unguresti in campionat,ce ar fi insemnat ca o echipa din Albania sa fie Primita in camPionatul Serbiei ? ? ? Doar in Romania se poate intampla ca o echipa Ungureasca si finatata de Unguri sa fie primita in campionatul nostru,mai bine primeam in campionat o echipa din Republica Moldova decat din Ungaria,suntem o tara de tot rasul,nu sa mai pomenit asa ceva nicaieri in lume. Tot respectul pentru acest antrenor. ps: populatia murea de foame in casa si tot pSD votau...tipic Romanesc !

Catalin Danger  •  13 Iunie 2019, 01:50

Kosovo is Serbia !

panalexan  •  12 Iunie 2019, 21:50

sexism... rasism... discriminare... temele preferate ale autorului. sunt ziaristi responsabili cu echipe de fotbal, cu campionate externe, cu handbal etc. acest ziarist e responsabil cu aceasta agenda. felicitari si la mai mare! less hate, more speach. drepturi de autor. sigur acest post nu va fi publicat fiindca... less hate, more speech. inca 3 lei in cont.

radumatei  •  12 Iunie 2019, 21:46

Respekt, Tumbacovici!

star_bucuresti  •  12 Iunie 2019, 20:21

daca termina serbia in primele 2(si la cum arata clasamentul termina lejer),noi daca ratam euro din preliminarii ,merge in liga natiunilor semifinale.

5abie.spintecatoru  •  12 Iunie 2019, 19:50

Care este DISCRIMINAREA postacule????

maistor_kokir  •  12 Iunie 2019, 19:49

Ljubiša Tumbakovic e un antrenor bun, pacat ca a ajuns asa tarziu antrenor al nationalei Sarbiei. De fapt, sarbii au avut tot timpul multi antrenori buni. Mladen Krstajic a ajuns selectioner, doar ca sa fie pe post de marioneta a intereselor celor din federatia sarba.