Comentarii (10)

thiem  •  22 Martie 2019, 00:00
Postat de bbb7419 pe 21 Martie 2019, 21:24

daca ar avea macar 1% cultura si educatie din cati bani au,nu s ar mai uita ca curca n lemne ...dar ei cred ca daca isi etaleaza vuitton de 8k euro sunt buricul pamantului;si *** ala de reghe e cam din acelasi film

Tu esti sarac, Reghe si Mbappe au muncit pentru ce au. Si nu ai cum sa intelegi nimic! Tu esti cu lucruri din Obor. Pe langa asta iti lipseste si bunul simt.

thiem  •  21 Martie 2019, 23:58

Pai nu si noi ii intampinam cu paine si sare?

submarina  •  21 Martie 2019, 22:46

Sa traiti! Romania nu frana, hai cu campania de reunificare!

dinamo_fan  •  21 Martie 2019, 22:40

epocala poate sa fie prostia, incompetenta si ignoranta din redactia gsp. moldovenii au facut o intampinare traditionala, cinste lor ca isi respecta traditiile in timp ce traditia redactiei gsp a ajuns promovarea numai de cancan, scandaluri si penali.

alexzece  •  21 Martie 2019, 22:05
Postat de bbb7419 pe 21 Martie 2019, 21:24

daca ar avea macar 1% cultura si educatie din cati bani au,nu s ar mai uita ca curca n lemne ...dar ei cred ca daca isi etaleaza vuitton de 8k euro sunt buricul pamantului;si *** ala de reghe e cam din acelasi film

Bine spus!

kordell  •  21 Martie 2019, 21:56
Postat de maistor_kokir pe 21 Martie 2019, 21:07

Trist ca nationala Frantei joaca la Chisinau un meci oficial impotriva unei tzari care nu e parte a Romaniei Mari, si toate astea datorita impotentzei politice a Bucurestiului de dupa '90.

*** cu prune .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

kordell  •  21 Martie 2019, 21:53

Apucaturile de *** nu se uita prea usor .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

redshow  •  21 Martie 2019, 21:33

Allez les noires !!!

bbb7419  •  21 Martie 2019, 21:24

daca ar avea macar 1% cultura si educatie din cati bani au,nu s ar mai uita ca curca n lemne ...dar ei cred ca daca isi etaleaza vuitton de 8k euro sunt buricul pamantului;si *** ala de reghe e cam din acelasi film

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

maistor_kokir  •  21 Martie 2019, 21:07

Trist ca nationala Frantei joaca la Chisinau un meci oficial impotriva unei tzari care nu e parte a Romaniei Mari, si toate astea datorita impotentzei politice a Bucurestiului de dupa '90.