Comentarii (68)
alskar
alskar  •  11 Iunie 2021, 22:59
Postat de s_lv_o.. pe 11 Iunie 2021, 22:54

Extrem de enervant, nici nu ma asteptam sa fie gata repriza la acea faza fixa a turcilor :)).. in fine. Meciul e placut, daruire din ambele parti, parca e mai frumos fotbalul acesta imperfect, prea m-am plictisit de jocul prea exact din finala UCL. Cred ca italienii vor reusi sa marcheze in repriza a 2-a, si se va termina cu un 1-0 clasic pentru squadra azzurra.

la ce antijoc practică turcii, Italia merită mult mai mult

s_lv_o..
s_lv_o..  •  11 Iunie 2021, 22:57
Postat de myers pe 11 Iunie 2021, 22:54

Celelalte 3 posibile penatyuri nu au fost dpmdv dar hentul din minutul 44 mi se pare clar si de pe luna!Mana departata de corp,modifica clar traiectoria mingii, in toate fazele de acest fel pana acum s-a dat penalty.Trebuie sa avem consecventa in fotbal la astfel de faze altfel nimeni nu mai intelege nimic!

Cred ca are legatura cu ultimele recomandari, de a da penalty pentru un hent, doar daca jucatorul duce intentionat mana spre minge. In cazul de fata, mingea il loveste din 2m pe fundasul turc.

Postat de myers pe 11 Iunie 2021, 22:49

Penalty absolut clar in minutul 44 pentru italieni!Arbitrii VAR ori sunt rau intentionati ori orbi!

orbi nu sunt! au vazut faza respectiva de "n" ori si din unghiuri diferite!

Berceni
Berceni  •  11 Iunie 2021, 22:53
Postat de iosif_ pe 11 Iunie 2021, 22:36

Cred că folosesc un browser învechit, nu pot da reply direct oamenilor.. ia să văd dacă e vreun update..

Esti in pre bann ma, pregateste un cont nou.

dobrin
dobrin  •  11 Iunie 2021, 22:52
Postat de bercean pe 11 Iunie 2021, 22:47

Ce transmisie de cacao a lui prostv, de 20-30 de ani n-am mai vazut un meci oficial in care sa nu apara permanent pe ecran minutul si scorul, asta pe langa terminatul ala de mironica comentator.

S-au prins astia de la ProTV ca da lumea sonorul la minim ca sa nu il mai auda pe Mironica si nu mai afiseaza scorul :)))))))

jim_raynor
jim_raynor  •  11 Iunie 2021, 22:51
Postat de dobrin pe 11 Iunie 2021, 22:49

Sa ia aminte si arbitrii nostri cum se fura cu VAR...

te lasa fara cuvinte...comentatorii televiziunii italiene nu-si explica cum de n-a fost acordat penalty...

1948
1948  •  11 Iunie 2021, 22:51

cat trebuie hentul sa fie de hent pt ca blondinu sa tuseasca in fluier? Italia joaca fotbal si trebuia sa primeasca cel putin un 11m.Arbitraj de ***

alskar
alskar  •  11 Iunie 2021, 22:51

italienii au mai avut cel puțin un penalti pentru henț și încă unul pentru fault. Turcul îi dă în genunchi italianului dar nu atinge mingea