Comentarii (68)
dobrin
dobrin  •  11 Iunie 2021, 22:50
Postat de fanu pe 11 Iunie 2021, 22:49

Oicum, dupa repriza asta , Senol Gunes o sa ceara meditatii de la Radoi , sa invete si el cum sta treaba cu jocul ofensiv:))

Gunes nu face decat sa stea acolo momaie, de fapt echipa Lucescu i-a facut-o :)))

myers
myers  •  11 Iunie 2021, 22:49

Penalty absolut clar in minutul 44 pentru italieni!Arbitrii VAR ori sunt rau intentionati ori orbi!

dora
dora  •  11 Iunie 2021, 22:49
Postat de bercean pe 11 Iunie 2021, 22:47

Ce transmisie de cacao a lui prostv, de 20-30 de ani n-am mai vazut un meci oficial in care sa nu apara permanent pe ecran minutul si scorul, asta pe langa terminatul ala de mironica comentator.

Asa este...au setat ei ca sa nu se vada...ceea ce mi se pare aiurea !!!