Alte știri din fotbal
„Ne ardea câte una” » Dezvăluiri INCENDIARE din miezul Academiei Hagi: „A venit în cameră, ne-a dat stânga, dreapta”
0
Incredibil de când nu mai marcase George Ganea: „Trebuia să vină și momentul ăsta”
0
Emil Săndoi, „Eugen” de la Securitate: „Știe ce are de făcut la lot” + Ce a scris despre Gică Popescu „Petrescu” și conexiunile incredibile cu dosarul de agent al „Baciului”
0
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi, primul gol după moartea tatălui său
0
Curtis Jones vine astăzi! » Toate datele transferului de la Liverpool
0
Diego Simeone, răspuns curios la întrebarea: „Ce părere aveți despre insultele adresate lui Julian Alvarez?”
0
Emoții pentru fanii lui Inter » Fabrizio Romano, despre Julian Alvarez și Lautaro Martinez
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
agresivitatea pe care o manifesta guvernul ungar este de apreciat. numai noi ne lasam tavaliti din toate directiile si nici macar nu facem ceva gresit. sa ne amintim cazul Coltescu.... nu suntem un popor homofob sau xenofob. nu am facut comert cu sclavi africani si in al doi-lea razboi mondial nu am omorat evrei (traiesc in Israel 400 de mii de evrei cu origini romane, enorm de multi raportat la populatia tarii). se umple Romania pe zi ce trece de asiatici si africani si nu le zice nimeni nimic. ba mai mult raman surprinsi cand vad ca suntem un popor megatolerant. Prostiile astora din vest incep sa ma scoata si pe mine din sarite. ***. ***....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In societatea in care traim nu exista legi impotriva homo sau trans si nu asta e discutia. Este vorba numai de educatia copiilor mici avand in vedere ca ei sunt influentabili si nu au capacitatea de a discerne. Si mergand in extrem daca e sa-ti imaginezi o societate in care 50-50% hetero si homo + trans, ei bine aia e o societate in care nu multa lume n-ar vrea sa traiasca. probabil ca e imposibil si peste 500 de ani de acum incolo dar oricum nu vreau sa-mi antrenez copiii in directia asta. Si nu incepe cu victimizarea asta gratuita a negrilor - asta s-a terminat din anii 60 in america, dar e inca un os de ros pt unii
Nu e adevarat...Elton John a fost si insurat...are si copii mari...e bunic parca deja de mult timp ....***....Deci, nu s-a nascut gay...a devenit ulterior ! Aud ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Whao, ce tari sunt ăștia din gură! Ieșiți măi, frațior din UEFA, de nu vă place, și afiliați-vă la AFC, acolo vă potriviți mai bine, vă regăsiți cu chinezii pe care îi adulează gașca lui Orban al vostru. PS. ăia de văd peste tot comuniști, se cheamă fasciști. Pentru asta și v-ați luat suspendarea: scandări fasciste și rasiste. Felicitări, sunteți ”europeni” adevărați.
De acord … nici o lege nu tb să-ți interzică să ai dreptul de a alege unde-ți dai copilul să studieze. Îmi permit să-ți amintesc un lucru … omenirea a evoluat datorită diversității ei. Cât timp o persoană heterosexuală se va considera superioară uneia homosexuale ,va fi precum s-a întâmplat cu albii contra negrilor. Sunt o mulțime de regi,împărați,inventatori,cercetători,muzicieni etc. homosexuali de tot respectul și nu a început sau terminat lumea cu ei.
E minunat sa vezi extrema dreapta românească apărând extrema dreapta maghiara, ca doar au nevoie unii de alții
N-ai înțeles nimic … tu bănuiesc că ești hetero … când erai copil erai atras de băieți? sau de fete ? nici o lege din lume nu va putea schimba orientarea sexuală! cu aia cu care te naști cu aia mori.
UEFA face politica rasism si de toate !!
Serios? Sunt destui care zic ca au devenit gay pe parcurs. Bravo Ungaria pentru o atitudine demna impotriva unui trend fara nici un fundament stiintific.
***! ***? ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.