Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Ultima oară au participat la un miting pe 10 august)))
Ce treabă are AUR cu meciul din Andorra??)) Ai plecat pe fenta jurnalistului
Ce înseamnă: li se interzice accesul pe stadion. Merge cineva la stadion și se legitimează ( cui: persoanei care verifică biletele la intrare, poliției) . Verificatorul identității posesorului biletului sta sa se uite pe cartea de identitate a acestuia și la mutra sa și verifică dacă 1. mutra și fotografia seamănă și 2 numărul de pe cartea de identitate nu e pe lista huliganilor ?La ce capabilități tehnice are Romania, până intra toți spectatorii pe stadion se termina meciul.
In primul rand,daca ala era vreun smardoi n avea porecla gogoasa ca o fofo ce e.Se bat si ei pe stadione ca i la ingramadeala,ca 1 la 1 sunt praf.*** prosti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aveti imaginile de la baiaie și după, indentificati, puși sub acuzare și condamnați la ban pe viață la meciurile naționalei. Simplu!
Ultrasii nu sunt decât oameni fără căpătâi, niste spălați pe creier.
Care politie? Formata tot din infractori?
*** trebuie IDENTIFICATI si INTERZISI pe Viata pe stadioane !!!... *** ne fac numai RAU...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, inculti, fraieri de cartier; dacă se duc in jungla, se sperie si maimutele de ei; societatea i-a format așa: coruptie, jmecherie, tupeu peste tot!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo gogoase rupe-le fasul la prostovani , Respect PeluzaSud97, astept sa fugaresti si pe popandaii de la mogosoaia prin Craiova
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.