Alte știri din fotbal
Propune REVOLUȚIA, după Turcia - România: „Poate domnul Hagi?”
0
Basarab Panduru, nedumerit după Turcia - România: „Un meci ciudat pentru mine”
0
A numit doi jucători care și-au terminat socotelile cu echipa națională: „Schimb de generații”
0
Bourceanu a numit principalul vinovat la golul din Turcia - România: „Și-a pierdut adversarul”
0
Știri din fotbal internațional
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
1
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Extraordinar... mi-a dat o lacrima. :))) Sa vezi ce ma rad cand astia ca tine incep sa ii injure peste 7-8 luni cand nu mai sunt rezultate (ca na, nu poti sa joci mereu contra Israel si Kosovo). E plina societatea de ipocriti superficiali care nu inteleg nimic din ceea ce se intampla in jurul lor.
Da, pentru că jucătorii noștri erau blocați mental de unii ca tine. Abia după ce nu v-au mai băgat în seamă meschinăria și ura, au putut să se concentreze pe fotbal. Și acum sunt pe drumul bun. Ia mai potoliți-vă!
nu conteaza cine se califica, important e ca ucraina sa ramana acasa, (acest popor care este vrajmas Romaniei)
Lucrul asta deja se intampla in prezent. Inainte, a te califica la un turneu final reprezenta o performanta in sine. Acum, doar cine nu vrea nu se califica la un campionat european. Si astia mai au putin si ii fac statuie lui Puscas ca a bagat o minge in poarta.
Articol fals! Cele trei echipe mentionate au fost, fiecare, in alta GRUPA in Liga Natiunilor ... e doar o coincidenta ca au fost impreuna intr-o grupa preliminara.
In ritmul asta de globalizare al fotbalului, preliminariile de calificare vor dispărea si toata lumea va participa,din 4 in 4 ani la turneul final de CE. Pot fi 8 grupe de cate 8 echipe, primele 2 se califica in optimi, s. a. m.d...iar castigatoarea va fi Germania, Franta sau Spania.
In felul asta toate echipele vor merge la turneul final iar calificarile vor deveni un antrenament cu public si eventual un mod elegant de a elimina echipe fara pretentii gen Gibraltar, Liechtenstein si San Marino. Ridicol, goana asta dupa cat mai multe meciuri va diminua interesul pentru fotbal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.