Alte știri din fotbal
În cursa pentru promovarea în Superligă, clubul încasează un croșeu în plin: „Gata cu cotizația! Nu mai dăm niciodată!”
0
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită » Start la Voluntari
3
Rapid se întărește pentru titlu: campanie de achiziții agresivă! » Al doilea nume important „capturat” din Superliga
0
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Un singur „tricolor” lăsat în afara lotului
8
Știri din fotbal internațional
Două nume noi în tranzacția pentru Alessandro Bastoni » Barcelona îi propune lui Inter un atacant și un mijlocaș
0
Sky Sport a anunțat: acord între Roberto De Zerbi și Tottenham! » Detaliul care amână comunicatul oficial
0
La asta nu se așteptau! Cum i-au întâmpinat kosovarii pe turci, înaintea barajului: „Ați achitat datoria în 1999”
0
Campanie împotriva antrenorului dorit de Tottenham: „NU! Tot progresul ar fi compromis”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Nu stiu cum se fac acele calcule, dar mi se par complet exagerate. Pentru ca inca fiecare echipa are sanse cam la orice loc in grupa. Asta mai ales in conditiile in care favoritele au pierdut primele meciuri, dar raman favorite in etapa a doua. Daca respecta acest statut, dintr-o data ne trezim ca cam toate au sanse egale atat de calificare si de a termina pe orice loc in grupa. Un lucru e cert, Belgia/Ucraina si Romania/Slovacia merg cam mana in mana, urmand sa aiba meciuri directe. Adica e foarte improbabil sa nu fie vecine de clasament si sa nu joace una contra celeilalte pentru a evita ultimul loc sau a prinde primul loc in grupa. E cam tot ce se poate calcula, noi avem un mic avantaj legat de golaveraj. Insa daca vreo echipa urmeaza sa-si piarda celelalte 2 meciuri, cel mai probabil va termina ultima in grupa si sincer, nu e o posibilitate atat de mica pentru niciuna, asa ca dupa o etapa sa dai sanse unei echipe de peste 90% sa se califice... mi se pare departe de realitate.
Mai laudati mult nationala asta
o prostie toate calculele astea..
Noi batem pe toți. Faceti calcule degeaba. Gen de Au a bătut Bulgaria cu 0-3, gen Au se chinuia cu Slovacia 3-2 care nu avea gen Au :) îi rupem pe toți. Atâta timp cât ei sunt Columbia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.